iPad 2020
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Діагональ дисплею
  • Сховище
  • Колір
  • Мережа

Apple продовжує радувати своїх клієнтів новинками зі світу гаджетів. У період пандемії розробники також надали вдосконалену розробку. Новинка iPad Pro 2 покоління став більш комфортним, зручним для користувачів. Гаджет був доповнений додатковим функціоналом, підтримкою технічних можливостей. Завдяки доступним опціям компактна заміна для Макбуків, це - Айпад 2020, він ідеально підходить для роботи, розваг та інших функцій. Тому наступним комп'ютером користувача може стати саме цей пристрій.

Купити новий iPad Pro 2020 на Мій Гаджет можна за вигідною ціною. Магазин пропонує мінімальні розцінки і приємні умови оформлення покупок. В асортименті представлений весь модельний ряд новинок Apple iPad Pro. Пристрої мають різну комплектацію параметри і дизайн. У каталозі можна замовити флагман модельного ряду і інші гаджети виробника.

Технічні особливості та переваги пристрою

Модель краща для покупців завдяки функціональним можливостям і інших переваг. Ключові характеристики нового Айпод Про:

Виробники також приділили велику увагу безпеці для користувачів, впровадили і інший функціонал пристрою. На сайті магазина Мій Гаджет можна знайти найпопулярніші iPad Pro в 2021 році, дізнатися їх докладний опис і визначитися з покупкою.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.