Max
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Модель
  • Сховище
  • Колір
  • Кількість SIM

Є безліч моделей айфонів, які хтось називає «класикою», інші характеризують їх як «флагманські». Багато людей бажають знайти iPhone 11 Pro Max в Україні, знаючи про його хороших техніко-експлуатаційні характеристики, стильний дизайн. Якщо звернутися до незалежних поціновувачів, то можна побачити характерні риси, за які користувачі цінують цей гаджет.

По-перше, значно довше працює батарея, що незрівнянно з попередніми моделями. Навіть якщо використовувати можливості гаджета по-максимуму, то вдасться цілий день вільно дивитися фільми, слухати музику, спілкуватися, створювати віртуальні проекти, робити записи відеоматеріалу. Саме тому новий Айфон 11 Про Макс, незважаючи на його далеко не найдешевшу вартість, привертає увагу користувачів.

На що варто звернути увагу при покупці

Можна почати вибір з дизайну. Але корпорація Apple робить акцент саме на лаконічності, строгості форм, відсутності дизайнерських вишукувань, справедливо вважаючи, що головне призначення техніки - це зручність, практичність, невибагливість. Якщо є бажання, то вдасться купити найновіший великий Айфон, екран якого збільшений.

Інші особливості:

Кращі гаджети від світового лідера

На сьогоднішній день конкуренти беруть за зразок саме продукцію Apple, орієнтуючись на різноманітність технічних можливостей, компактність. Виробники значно збільшили і міцність, вологостійкість, посилили міцність поверхонь, в тому числі і екрану.
Цікаво людям і те, скільки тримає під водою iPhone 11 Pro Max - саме таке питання нерідко обговорюється в віртуальному форматі. Якщо дотримуватися рекомендацій від виробника щодо глибини знаходження в воді, то гаджету нічого не загрожує. Зокрема, проводилися і реальні тести, які показують, що заявлені характеристики відповідають дійсності. Гаджет може спокійно працювати під водою не менше 30 хвилин, але глибина повинна бути в межах 4 метрів.

Вражає і розмір пам'яті, який доходить до 512GB. Крім того, є варіанти з одного sim-картою або з двома. Якщо подивитися, які кольори у iPhone 11 Pro Max, то і тут розробники проявили креативність. Представлені насичений синій, золотисті кольори, відтінки сірого. Шанувальники бренду відзначають і збільшений кут огляду з оптичним зумом, можливість знімати уповільнені Селфі, регулювання освітлення, коригування інтенсивності природного і штучного світла і інші можливості. Чи вдасться створювати не тільки аматорські, але і професійні відео-проекти.
Так, Apple не розчарував і в цей раз, довів, що дітища корпорації дійсно передові, флагманські і безумовно вартують своїх грошей.

Послуга "Самовивіз iPhone 11 Pro Max" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.