11 Pro
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Модель
  • Сховище
  • Колір
  • Кількість SIM

Багато людей впевнені, що хороший сучасний iPhone, це зовсім не розкіш, а дійсно нагальна потреба. Так, вартує він відносно дорого, але це з компенсується великою кількістю різноманітних додаткових функцій, опцій, естетикою зовнішнього вигляду. Багатьох людей цікавить iPhone 11 Pro на 64 або 256GB, який дозволяє втілити в життя найрізноманітніші проекти, створювати відео та музичні кліпи, знімати фільми, змінювати освітлення, грати, повноцінно спілкуватися.

Відмінні гаджети для тих, хто цінує вищу якість

Навіть якщо звернутися до незалежних відгуків на форумах, то очевидно, що новинка стала справжнім хітом. Камери гарантують великий кут огляду, дозволяючи створити ефект максимального видалення або наближення до об'єкта. А ще, новий Айфон 11 Про - це потужний процесор і впроваджені технології машинного навчання, великий ресурс акумуляторної батареї. Інші особливості:

Вигідна покупка

Так, можна купити 11 Про Айфон і не сумніватися, що перед власником відкриється безліч дивовижних технічних можливостей. Наприклад, добре опрацьований портретний режим зйомки, що забезпечується стабільною роботою відразу трьох камер. Не менш якісними будуть знімки при яскравому сонячному світлі, інтенсивному штучному освітленні.

При цьому акумулятор працює в середньому на значні 4 години більше, ніж в попередніх моделях. Це ще не все характеристики iPhone 11 Pro, які так вразили користувачів. Всього лише за 30 хвилин підзарядки можна зарядити не менше 50% акумулятора. Плюс, моделі демонструють хорошу вологозахист. Стійкість до впливу вологи можна назвати візитною карткою всіх моделей відомого світового бренду. Можна сміливо опускатися на глибину до 4 метрів і спокійно працювати з айфоном, знімати відео на протязі не менше 30 хвилин.

Йдучи назустріч користувачам, розробники поліпшили технологію розпізнавання осіб, що демонструє розпізнавання з далеких відстаней на третину швидше і краще. Незважаючи на велику кількість опцій все зроблено таким чином, щоб бути зрозумілим на інтуїтивному рівні. Не дивно, що новинка відомого бренду стала справжнім хітом в Європі і Північній Америці.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.