Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
  • Сховище
  • Колір
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Бренд Apple добре відомий на всіх континентах, саме на його виробництво рівняються інші конкуренти. Багато людей цікавлять iPhone 12 Pro Max в Україні, а також користувачі бажають дізнатися якомога більше про технічні характеристики, функціональні можливості та дизайн. У цій моделі екран збільшився за рахунок зменшення товщини рамки. Непросто вибирати оптимальний баланс між дизайном, зручністю та практичністю, а розробники зробили акцент саме на практичність.

Чому новий Iphone 12 Pro Max настільки популярний серед покупців

Не дивлячись на далеко не саму низьку вартість, кількість поціновувачів цієї моделі постійно зростає. Якісний новий Айфон 12 Про Макс став більш гнучким, стійким, він витримує сильні механічні зовнішні удари, вібрації. Таку гнучкість забезпечує посилений захист корпусу та керамічний щит.

Перед тим, як випустити нове дітище рохробники, звичайно ж, провели багаторазові маркетингові дослідження та не могли не врахувати побажання людей щодо покращення рівня міціності. Отже, у зв'язку з тим, що гаджет не відноситься до категорій дешевих, тому людям хотілося отримати максимальний захист від несприятливих зовнішніх впливів. Світ відзначити і параметри. Можливо купити найновіший Айфон з великим дисплеєм та оцінити безліч його переваг:

  • Підвищена міцність - це впровадження особливих кристалів. Дизайнери відмовилися від монолітного «щита», що розміщується на поверхні. Замість цього вони повноцінно встановили невеликі керамічні кристали, збільшивши міцність, не погіршуючи дизайн.
  • Процесор працює приблизно на 40% швидше в порівнянні з попередніми моделями, однак відрізняється більшим економічним розподілом енергії.
  • Якщо говорити саме про ціни на Айфон 12 Про Макс, то вони достатньо відповідають широким функціональним можливостям телефону та виправдовують його довговічність. Можна розглянути таку покупку як вигідне інвестування в своє життя, адже модель відкриває нові можливості для професіоналів та любителів. Ви зможете не тільки вільно спілкуватися, слухати музику, переглядати відео, але і знімати цілі фільми, створювати творчі проекти, забезпечуючи відмінну трансляцію звуку та достойний відеоряд.

Якість, визнана по всьому світі

Слід відзначити і значне покращення якості відео та фотозйомки в нічний час. Це стосується як надширококутньою, так і до ширококутньоъ камери. Картинка отримує дуже реалістичну, здатну передавати оптимізовані відтінки кольорів. Не забули розробники і про функції оптичної стабільності, що додає додаткову чіткість зображенню.

Не рідко покупці задаються питаннями про те, скільки держить під водою iPhone 12 Pro Max, передбачаючи заявлену заявку виробника водонепроникності. Розробники заявляють, що можливо вести зйомку на глибині до 6 метрів протягом 30 хвилин. На сьогоднішній день вже є перевірені тести, коли просунуті користувачі намагалися на практиці перевірити цей факт, скориставшись заявленими характеристиками, які у результаті відповідають фактичним. І спраді, гаджет продовжує працювати в нормальному режимі, навіть на глибині, хоча товщина води трохи вводить свої корективи в якість записаного звуку.

Не всі знають про інші особливості, наприклад, про те, які є кольори корпусів у iPhone 12 Pro Max у лінійці. Бренд пропонує на вибір чотири кольори: золотистий, срібний, насичений синій та сірий, який іноді називають графітовим. Це класичні кольорові варіації, кожна з них виглядає дуже стильно.

Послуга "Самовивіз iPhone 12 Pro Max" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.