Відкрити фільтр товарів
Фильтр
 • Ціна
  грн
 • Сховище
 • Колір
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Щороку компанія Apple вносить якісь новинки, які потім підхоплюють інші виробники смартфонів. Але нерідко вони вносять прості зміни, щоб «прикрасити» існуюче обладнання, поступово додаючи нові функції і підвищуючи продуктивність. Але модельна чергу в цьому плані не сильно змінилася. На даний момент справи йдуть трохи цікавіше. На ринку техніки з'явився новий iPhone XR, якому відразу присвоїли титул «бюджетний», хоча насправді це не так. До того ж старі моделі ви все ще можете знайти в продажу, такі як iPhone 7 і 8, а також збільшену модель Plus.

Ціна IPhone XR в США починається з 749 доларів за вихідну модель з 64 ГБ пам'яті (хоча недавно вийшла флагманська модель Apple. По 649 $). Ціна 128 ГБ збільшиться до 799 доларів, а ціна 256 ГБ тепер 899 доларів. Ціна на iPhone XR в Україні ясна річ буде трохи вище. Але він значно дешевше, ніж його популярні iPhone Xs і Xs Max, за ціною від 999 до 1099 доларів, і практично з такою ж «повної начинкою».

Плюси і мінуси iPhone XR

Переваги моделі айфона XR:

 • діагональ iPhone XR становит 6,1 дюйм;
 • якісний дисплей;
 • яскраві варіанти корпусу (червоний, жовтий, синій, і стандартні білий з чорним);
 • є захист від вологи, працює на глибині 1 метр;
 • Face ID;
 • потужний процесор, такий же як і у флагманів Xs і його більшої версії Xs Max.

Як люблять розповідати маркетологи, для досягнення хороших результатів з розмиванням фону необхідні дві камери. І як бути з одиночної? Виявилося, що просто, і навіть робити прекрасні фото. Заковика в тому, що боке на iPhone XR виходить за рахунок обробки зображень програмним забезпеченням, що в кінцевому підсумку дає хороші результати.

Камера оснащена датчиком автофокусу і матрицею на 12 МП. Особливо відзначають швидкість і точність автофокусу. Робота з підсвічуванням: барвисті зображення при яскравому освітленні і навіть хороші зображення в темряві.

Крім того, iPhone XR використовує кілька прийомів для поліпшення якості зображення. Наприклад, коли кадр об'єднаний з декількома зображеннями, виходить ефект HDR, при цьому йому надається особливе зображення і непомітна пастельні. Його відтінки в тіні стають трохи світлими, а відтінки в більш світлих областях мають трохи покращений контраст. Отримане зображення виходить м'яким і теплим. Часто фотографії не вимагають подальшої обробки - їх можна завантажувати прямо в Instagram. Коротше кажучи купити новий Айфон ХR хороше рішення.