MRTR2

Apple Mac Mini, 128Gb, Space Gray (MRTR2) 2018

Apple Mac Mini, 128Gb, Space Gray (MRTR2) 2018
Apple Mac Mini, 128Gb, Space Gray (MRTR2) 2018

Apple Mac Mini, 128Gb, Space Gray (MRTR2) 2018

MRTR2

Розмір пам’яті:

Гарантійний термін:

Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Нові процесори 8-го покоління з чотирма та шістьма ядрами

Високопродуктивна пам'ять DDR4 2666 МГц до 64 ГБ

Thunderbolt 3 (USB-C), HDMI 2.0 та можливість підключення модуля 10 Gigabit Ethernet

Супершвидкий флеш-накопичувач SSD ємністю до 2 ТБ
Працює щодуху

Mac mini — потужний настільний комп'ютер, контролер для домашньої автоматики, основа масштабних рендер-ферм. Та багато, багато інших цікавих речей. Тепер Mac mini оснащений 4-ядерним або 6-ядерним процесором Intel восьмого покоління та графікою Intel UHD Graphics 630. А отже, у нього ще більше обчислювальної потужності для виконання ресурсоємних завдань. Що б ви не робили — від обробки звуку з концерту до тестування свого додатку для iOS, — Mac mini прискорить втілення будь-якої ідеї.
Всім би таку пам'ять
Високопродуктивна пам'ять DDR4 SO-DIMM 2666 МГц на Mac mini дозволяє швидше виконувати рендеринг, обробляти об'ємні файли та запускати кілька віртуальних машин. А для більш ресурсоємних завдань передбачено конфігурацію з пам'яттю до 64 ГБ.
Не встигнете оком кліпнути
Тепер на Mac mini встановлено флеш-накопичувач PCIe. Його швидкість читання до чотирьох разів вище, ніж у флеш-накопичувачів попереднього покоління. Завантажуйте об'ємні файли та запускайте додатки ще швидше. А SSD-накопичувач ємністю 2 ТБ дозволить зберігати у два рази більше контенту.
Новий рівень безпеки
У Mac mini використовується Apple T2 Security Chip — чіп другого покоління, створений Apple спеціально для Mac. Він забезпечує більш надійний захист даних на вашому Mac mini. У чіп вбудовано декілька контролерів. Він також оснащений модулем Secure Enclave, який відповідає за роботу функції безпечного завантаження та зберігання зашифрованих даних.
Міць та швидкість на вході/виході
Ви можете підключати різні пристрої до портів Mac mini, створюючи потрібну для роботи конфігурацію. Thunderbolt 3 — наш найпотужніший та універсальний порт. І у Mac mini їх чотири. Пропускна здатність нового порту HDMI 2.0 вище, ніж у попередньої моделі, тому зростає і частота кадрів. А підключений до Mac mini модуль 10 Gigabit Ethernet дозволить передавати важкі файли та величезні обсяги даних до 10 разів швидше.
З портом Thunderbolt 3 продуктивність роботи значно зростає. Передавайте дані зі швидкістю до 40 Гбіт/с. Заряджайте комп'ютер та зовнішні пристрої. Підключайте до двох моніторів 4K — і навіть третій через порт HDMI 2.0 або один монітор 5K. Або під’єднайте до Mac mini зовнішню відеокарту — і отримаєте графічну продуктивність рівня настільних комп'ютерів.
І комп'ютер. І швець. І жнець.
Компактний розмір, висока продуктивність, безліч портів. З такими характеристиками Mac mini всюди знайде собі місце. А тепер, коли в корпусі шириною лише 19,7 см більше ядер процесора, — ніколи не знаєш, де ще зустрінеш Mac mini або навіть кілька.
Ферми для рендерингу та моделювання. Високопродуктивна пам'ять DDR4 2666 МГц в Mac mini дозволяє створювати об'ємні проекти в Xcode, виконувати рендеринг та стиснення відео.
Xcode Server. До шести ядер процесора та надшвидкісні порти вводу/виводу — ось чому Mac mini ідеально підходить для роботи в Xcode. Розробляйте додатки на максимальній швидкості та автоматично тестуйте їх у фоновому режимі.
Живі виступи. Продуктивний, але компактний Mac mini з високошвидкісним SSD-накопичувачем в дуеті з MainStage підкорює світову музичну сцену.
Мистецтво та реклама. Потужні процесори, високопродуктивна пам'ять, швидкі та універсальні порти вводу/виводу — у Mac mini є все, щоб вивести цифровий контент на великий екран, чи то фонова анімація для модного показу або реклама на цифрових носіях великого формату

Характеристики

Основні характеристики

Модель

Mac mini 2018

Колір

Space Gray

Рік випуску

2018

Продуктивність та пам’ять

Процесор

Intel Core i3

Тип процесора

8100B

Частота процесора

3.6ГГц

Кількість ядер

4

Відеокарта

UHD Graphics 630

Тип відеоядра

інтегрований

Розмір відеопам'яті

динамічний

Оперативна пам’ять

8Гб

Тип оперативної пам'яті

DDR4

Частота оперативної пам'яті

2666МГц

Сховище

128Гб

Зв’язок та датчики

Типи підключень

Wi-fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, AirDrop, Airplay

Автономность

Адаптер живлення

вбудований

Корпус та роз’єми

Габарити

36x197x197 мм

Вага

1300 гр

Роз’єми

Thunderbolt 3 4 шт, HDMI 2.0, USB-A 3.1 2 шт, LAN 10Гбіт/с, аудіоджек, роз'єм живлення

Додатково

Комплектація

Mac mini, кабель живлення, документація

Відгуки клієнтів про Apple Mac Mini, 128Gb, Space Gray (MRTR2) 2018