Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Виробник
  • Модель
  • Діагональ дисплею

Розумні годинники в 2021му році демонструють неможливе!

Сучасні гаджети захоплюють людську свідомість. Інтерес викликають багато винаходів, але особливе місце займають розумні годинники, які є інтеграцією звичних хронометрів з функціями сучасних смартфонів. Асортимент Smart Watch в Україні вражає різноманітністю моделей, доступним ціновим діапазоном і багатством вибору. В інтернет-магазині «Мій гаджет» ви можете стати володарями останніх новинок від відомих виробників, в числі яких лідери в сфері розробок мобільних девайсів Amazfit, Garmin, Xiaomi.

Особливості смарт годинників

Функціонал виробів Smart Watch виходить далеко за межі відображення точного часу і суттєво полегшують повсякденне життя їхніх власників. При підключенні до смартфону моделі працюють як компаньйони, а при наявності сім карти перетворюються в повністю незалежний пристрій.

Всі чоловічі розумні годинники, так само як і жіночі, представлені в продажі, та мають розширений набір опцій. Аксесуари підключаються до твого смартфону за допомогою Bluetooth і легко синхронізуються з операційними системами Android і iOS. Крім функцій, властивих мобільному телефону, моделі оснащені:

Наявність різних алгоритмів відображення часу і візуальних тем для дисплея забезпечує додатковий комфорт і зручність користування.

Рекомендації по вибору розумних годинників

Наручні аксесуари служать альтернативою мобільних пристроїв і можуть використовуватися в різних цілях, наприклад, дізнаватися місцезнаходження дитини, фіксувати фази сну, стежити за здоров'ям. Для відстеження активності на тренуваннях необхідно купити смарт-годинник для заняття спортом. Вони представлені на ринку 4-ма категоріями пристроїв: фітнес трекер, спортивними годинниками з пульсоміром, розумними годинниками і велокомпьютерними моделями. Трекер у вигляді браслета підходить більше любителям фітнесу, ніж спортсменам. Він може показувати пройдену відстань, витрачені калорії, контролювати активність, тривалість з і чергування фаз.
Годинники для спорту вимірюють серцевий ритм, підраховують витрачені калорії, голі й аналізують якість сну.

Отримайте справжнє задоволення від покупок в магазині «Мій гаджет»!
Смарт годинник - незамінний супутник сучасної людини.
Доступність повнофункціонального файлового менеджера за смішну вартість і грамотного помічника, який 24 години на добу стежить за показниками здоров'я, неможливо переоцінити. Компактні витончені пристрої вкрай необхідні людям похилого віку, дітям і тим, хто не відчуває себе в безпеці. Пристрій подасть сигнал тривоги і сповістить близьким, де знаходиться їх власник.

Наш інтернет магазин пропонує кращі моделі за мінімальними тарифами. Замовте смарт годинник з доставкою, і ви оперативно отримаєте замовлення з будь-якого вказаною адресою!

Послуга "Самовивіз Iphone" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.