Apple TV
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Сховище
Відкрити сортування товарів

Навіщо потрібна приставки Епл ТВ?

Це пристрій, який здатний розширити функціонал вашого телевізора. З ним вам будуть доступні:

При цьому, дану приставку можна легко підключити до смартфону для перегляду власних фотографій і відеороликів. Що стосується популярних пропозицій, то вам обов'язково сподобаються такі: Apple Arcade, Netflix, фірмовий потоковий сервіс. Так що ви обов'язково зможете знайти потрібний контент для перегляду.

Ви завжди зможете купити цікаве Apple TV в Україні і відразу ж оформити підписку. Підключення приставки займає всього кілька хвилин. Слід пам'ятати, що воно здійснюється за допомогою кабелю HDMI, якого немає в комплекті. Так що рекомендується докупити його разом з пристроєм.

Інші переваги пристрою

Усі приставки Apple відрізняються надійністю. Налаштування можна здійснювати не тільки через пульт, а й iPhone. Дане обладнання досить просте в управлінні. Пульт досить невеликий, він поміщається в руці. Його підзарядка здійснюється стандартним кабелем Lightning.

Чому вам слід купити нові Apple TV 4K в нашому магазині?

Ми пропонуємо тільки оригінальну техніку від відомої корпорації. Ви можете бути впевнені, що не зіштовхнетеся з підробкою. Якщо у вас виникнуть питання, то фахівці обов'язково на них дадуть відповідь. Кожна смарт приставка Apple TV 2021 поставляється разом з гарантією. Що стосується цін на дану техніку, то вона знаходиться на доступному рівні.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.