Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Тип гаджету
  • Сховище
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Навіщо потрібна приставки Епл ТВ?

Це пристрій, який здатний розширити функціонал вашого телевізора. З ним вам будуть доступні:

  • музика з усього світу;
  • тисячі серіалів і фільмів;
  • різноманітні ігри.

При цьому, дану приставку можна легко підключити до смартфону для перегляду власних фотографій і відеороликів. Що стосується популярних пропозицій, то вам обов'язково сподобаються такі: Apple Arcade, Netflix, фірмовий потоковий сервіс. Так що ви обов'язково зможете знайти потрібний контент для перегляду.

Ви завжди зможете купити цікаве Apple TV в Україні і відразу ж оформити підписку. Підключення приставки займає всього кілька хвилин. Слід пам'ятати, що воно здійснюється за допомогою кабелю HDMI, якого немає в комплекті. Так що рекомендується докупити його разом з пристроєм.

Інші переваги пристрою

Усі приставки Apple відрізняються надійністю. Налаштування можна здійснювати не тільки через пульт, а й iPhone. Дане обладнання досить просте в управлінні. Пульт досить невеликий, він поміщається в руці. Його підзарядка здійснюється стандартним кабелем Lightning.

Чому вам слід купити нові Apple TV 4K в нашому магазині?

Ми пропонуємо тільки оригінальну техніку від відомої корпорації. Ви можете бути впевнені, що не зіштовхнетеся з підробкою. Якщо у вас виникнуть питання, то фахівці обов'язково на них дадуть відповідь. Кожна смарт приставка Apple TV 2021 поставляється разом з гарантією. Що стосується цін на дану техніку, то вона знаходиться на доступному рівні.