gfds
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Модель
  • Колір
  • Вид акустики
Відкрити сортування товарів

Сучасні акустичні системи здатні на чудеса, тішучи своїх власників безперебійною роботою та прекрасною звуковою трансляцією. Серед безлічі найменувань продукції провідних брендів особливо варто відзначити портативні колонки JBL, в яких продумані технічні параметри, стильний дизайн, забезпечена компактність. Техніку вдасться підключити відразу до пари планшетів або смартфонів, граючи черговістю звукового відтворення.

Якісна акустика для всіх бажаючих

Передбачили виробники і захист від води, адже багато користувачів беруть мініатюрні пристрої на пляж або відправляються в басейн. Гідна акустика JBL не підведе, гарантуючи такі переваги:

Насолода прекрасними звуками сучасної музики

Конструктивно передбачена пара випромінювачів і чотири перетворювача, надійно вбудованих в корпус. Такий прийом дозволить поліпшити звучання і забезпечити привабливий візуальний ряд, який супроводжує музику. Зручні JBL колонки настільні можна сміливо назвати хітом продажів, адже вражають і широкі можливості акумулятора. Він здатний майже добу працювати в автономному форматі, а зарядка відбувається через USB-порт.

Можливо, варто розглянути цей варіант в якості ефектного презенту. Оригінальна акустична колонка JBL порадує навіть вимогливих користувачів. Є безліч моделей, до кожної з них дається докладний опис характеристик, вказуються і параметри корпусу, матеріал, маса, діапазон частот, характеристики випромінювача, тривалість автономної роботи і багато іншого. Звичайно, є і фото, що дозволять наочно оцінити чудовий обтічний дизайн, стильне оформлення. Добре опрацьовані і кнопки на колонці, зручні датчики. У комплектацію входять: зарядка, колонка і докладна документація до неї.