Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Модель
  • Колір
  • Вид акустики

Сучасні акустичні системи здатні на чудеса, тішучи своїх власників безперебійною роботою та прекрасною звуковою трансляцією. Серед безлічі найменувань продукції провідних брендів особливо варто відзначити портативні колонки JBL, в яких продумані технічні параметри, стильний дизайн, забезпечена компактність. Техніку вдасться підключити відразу до пари планшетів або смартфонів, граючи черговістю звукового відтворення.

Якісна акустика для всіх бажаючих

Передбачили виробники і захист від води, адже багато користувачів беруть мініатюрні пристрої на пляж або відправляються в басейн. Гідна акустика JBL не підведе, гарантуючи такі переваги:

Насолода прекрасними звуками сучасної музики

Конструктивно передбачена пара випромінювачів і чотири перетворювача, надійно вбудованих в корпус. Такий прийом дозволить поліпшити звучання і забезпечити привабливий візуальний ряд, який супроводжує музику. Зручні JBL колонки настільні можна сміливо назвати хітом продажів, адже вражають і широкі можливості акумулятора. Він здатний майже добу працювати в автономному форматі, а зарядка відбувається через USB-порт.

Можливо, варто розглянути цей варіант в якості ефектного презенту. Оригінальна акустична колонка JBL порадує навіть вимогливих користувачів. Є безліч моделей, до кожної з них дається докладний опис характеристик, вказуються і параметри корпусу, матеріал, маса, діапазон частот, характеристики випромінювача, тривалість автономної роботи і багато іншого. Звичайно, є і фото, що дозволять наочно оцінити чудовий обтічний дизайн, стильне оформлення. Добре опрацьовані і кнопки на колонці, зручні датчики. У комплектацію входять: зарядка, колонка і докладна документація до неї.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.