Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Модель
  • Колір
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Стильні та красиві портативні колонки дозволять слухати якісну музику абсолютно в будь-якому місці за рахунок своїх компактних розмірів і поліпшеного функціоналу. Бренд Apple випускає на ринок широкий спектр моделей і пропонує споживачам самостійно вибрати пристрій з необхідним набором характеристик.

Якими особливостями наділена акустична система Apple HomePod?

Розумні колонки Епл відрізняються наявністю футуристичного дизайну. Пристрій представлений у вигляді компактного циліндра з динаміками, розташованими по всій поверхні гаджета для створення об'ємного звучання. Управління пристроєм виконується за рахунок вбудованої OLED-панелі, яка дозволяє налаштовувати перемикання звукових доріжок, регулювання рівня звучання і включати вбудованого голосового помічника Siri. У нижній частині моделі встановлена ​​стійка силіконова підкладка для безпечного розміщення музичного гаджета в будь-якому місці.

Оригінальна колонка HomePod Mini має шість вбудованих мікрофонів, завдяки яким вдається точно передати найдрібніші звукові нюанси. Пристрій підтримує середні і високі частоти, дозволяє створювати об'ємний звук, який так подобається всім шанувальникам музики. Вбудований сабвуфер забезпечує чистоту басів.

Акустика класу Hi-Fi може похвалитися рівномірним розподілом звуків. За рахунок вбудованої технології автоматичної орієнтації в просторі, динамік здатний розпізнавати в яку частину кімнати подати більше сигналу. Ця опція високо оцінена постійними користувачами. Можна додатково підключити пристрою спеціальну стерео гарнітуру.

Інтернет-магазин «Мій гаджет» пропонує вибрати колонки Хоумпод і скористатися переліком переваг:

  • нарахування бонусів за кожну покупку;
  • тривалі гарантійні зобов'язання на продукцію;
  • зручний віртуальний каталог, який дозволить вибрати відповідну модель Еппл ХомПод;
  • акції та знижки для постійних клієнтів магазину;
  • можливість отримання безкоштовної консультації при необхідності.

Колонки Епл на Мій Гаджет

Підібрати і придбати відповідні моделі акустичних систем можливо за допомогою зручного онлайн ресурсу. Оперативна доставка по Україні дозволить скоротити додаткові матеріальні витрати.

Послуга "Самовивіз Apple HomePod" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський.