Airpods 2
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Тип аксесуару
  • Серія AirPods

Продукція компанії Apple завжди асоціюється з високою якістю. Це стосується як смартфонів цієї марки, так і інших гаджетів. Наприклад, якщо ви вирішили купити навушники на Айфон, обов'язково зверніть увагу на модель Аірподс. Це оригінальний аксесуар, який дозволить говорити по телефону, слухати сучасну музику, дивитися фільми в громадських місцях. Придбати бездротові Apple навушники можна в інтернет-магазині Мій гаджет.

Якими бувають Ейрподси


На даний момент компанія Apple випустила кілька поколінь навушників. Зовні вони схожі один на одного, проте відрізняються за розміром і деякими технічними характеристиками. Наприклад, заряджати навушник можна за допомогою бездротового пристрою, що особливо зручно для тих, хто часто говорить по телефону за кермом. Також купити Airpods (оригінал) в Україні варто всім, хто використовує гаджет для розвитку бізнесу.

Окремо варто згадати бездротові великі накладні навушники AirPods 2021. Новинку можна придбати з кінця грудня 2020 року. Модель збільшеного розміру без шнура призначена для справжніх меломанів, які хочуть слухати музику, не відволікаючись ні на що навколо.

Як купити навушники Airpods в магазині Мій гаджет

Стандартні і бездротові великі навушники Apple AirPods Max продаються найчастіше через інтернет. Замовити їх з доставкою в різні міста України можна в мережі магазинів Мій Гаджет. Всіх покупців чекають наступні переваги.

Кінцева ціна на Ейрподси з доставкою в Київ, Львів, Харків, Дніпро, Житомир, Чернігів в магазині Мій гаджет обрадує вірних шанувальників Apple. Придбати навушники через інтернет вийде набагато вигідніше, ніж в класичних салонах техніки. З усіх питань звертайтеся в Мій Гаджет. Приємних вам покупок!

Послуга "Самовивіз Apple AirPods" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський.