Відкрити фільтр товарів
Фильтр
 • Ціна
  грн
 • Комплектація
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Кожен з нас має неприємний досвід втрати речей або їх просто вкрали. На жаль, від цього ніхто не застрахований. Тому розробники з компанії Епл подбали і про це. Нещодавно на ринки технічних новинок надійшли маячки AirTag для відстеження речей

Активація маячка від Apple

Це невеликого розміру мітка з вбудованим GPS-трекером від Apple. Ще в нього входить Bluetooth-модуль, який буде передавати дані, плоска змінна батарея (термін роботи 1 рік), динамік і NFC, який гарантує швидке з'єднання. Як підключити роботу?

 1. Завантажити на Айфон або Айпад додаток "Локатор" і активувати його.
 2. Синхронізувати пристрої через додаток відкривши вкладку "Речі".
 3. Підключити до особистого профілю в iCloud.
 4. Ввести контактні дані того, хто купив бездротової маячок Apple AirTag для власного користування.

Принцип роботи

Відстань між предметом і власником показується за допомогою підказок на пристрої. На відстані в двадцять метрів пристрій пропадає з карти. У такому випадку потрібно включити функції "Поточні координати", також "Останні координати" або активувати "Режим пропажі".

 • При виборі першого режиму - вам покаже сухі координати, де не буде інформації про пристрій і його користувача;
 • Другий: покаже історію взаємодії мітки і локатора;
 • Третій режим найдієвіший, бо, коли вкрадене пристрій з'являється в радіусі будь-якого іншого користувача Apple з включеною мережею. Цій людині приходити повідомлення, що поруч знаходиться втрачена техніка такого-то користувача і його контактні дані. Таким чином людина може відправити істинному власнику поточні координати пристрою.

Що буде, якщо вам не відправлять інформацію? У користувача який замовчав про це, буде статус «Знайдений AirTag, переміщається разом з вами» і ви пізніше, але отримаєте повідомлення про місцезнаходження.

Є невеликий недолік. Якщо навколо знаходяться Android-пристрої, ніяких повідомлень не буде.

Купити маячки AirTag в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Тут постійно оновлюється асортимент новинок і програмного забезпечення.