apple airtag
Відкрити сортування товарів

Кожен з нас має неприємний досвід втрати речей або їх просто вкрали. На жаль, від цього ніхто не застрахований. Тому розробники з компанії Епл подбали і про це. Нещодавно на ринки технічних новинок надійшли маячки AirTag для відстеження речей

Активація маячка від Apple

Це невеликого розміру мітка з вбудованим GPS-трекером від Apple. Ще в нього входить Bluetooth-модуль, який буде передавати дані, плоска змінна батарея (термін роботи 1 рік), динамік і NFC, який гарантує швидке з'єднання. Як підключити роботу?

  1. Завантажити на Айфон або Айпад додаток "Локатор" і активувати його.
  2. Синхронізувати пристрої через додаток відкривши вкладку "Речі".
  3. Підключити до особистого профілю в iCloud.
  4. Ввести контактні дані того, хто купив бездротової маячок Apple AirTag для власного користування.

Принцип роботи

Відстань між предметом і власником показується за допомогою підказок на пристрої. На відстані в двадцять метрів пристрій пропадає з карти. У такому випадку потрібно включити функції "Поточні координати", також "Останні координати" або активувати "Режим пропажі".

Що буде, якщо вам не відправлять інформацію? У користувача який замовчав про це, буде статус «Знайдений AirTag, переміщається разом з вами» і ви пізніше, але отримаєте повідомлення про місцезнаходження.

Є невеликий недолік. Якщо навколо знаходяться Android-пристрої, ніяких повідомлень не буде.

Купити маячки AirTag в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Тут постійно оновлюється асортимент новинок і програмного забезпечення.