Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Колір
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Чому вам слід придбати оригінальні Airpods Max в кредит або розстрочку на Мій Гаджет?

В першу чергу через те, що це одні з кращих за звучанням бездротові навушники на ринку. У них є оптимальний режим прозорості. Також слід виділити чудовий шумодав.

Серед інших переваг моделі можна виділити точний і чудовий бас. Так, це не моніторний варіант, але він дає відмінний звук і на низьких частотах. Він одночасно глибокий і тонкий. Звучання переповнене легкими вібраціями і нюансами.

Вам слід купити повнорозмірні навушники Епл, якщо ви хочете слухати музику інструментальних жанрів. Це може бути:

  • рок;
  • метал;
  • електроніка.

Виробник подбав про те, щоб зробити дані навушники "універсальними". Широка сцена не дозволяє басу перекрити всі тонкі деталі композиції. Вам не доведеться навіть включати режим шумозаглушення, перебуваючи на шумній вулиці.

Інші переваги моделі

Вам слід купити нові навушники Аірподс Макс, так як вони відмінно налаштовуються. Тут є зручний еквалайзер, який був повністю скопійований з AirPods Pro. Навіть на найвищій гучності треки звучать максимально чітко. Складається враження, що аудіотракт пройшов через дорогий підсилювач.

Всі ці переваги роблять звук з навушників максимально незабутнім. Досить складно відшукати аналоги в сегменті бездротових моделей.

Як ще можна використовувати Apple Airpods Max 2021 року випуску?

Ці навушники ідеально підійдуть як ігрових. Якщо на вашому комп'ютері немає Bluetooth, то можна здійснити підключення по кабелю 3.5 мм. Модель має місткий акумулятор, який гарантує близько 20 годин автономної роботи.

Якщо ви хочете придбати накладні навушники Ейрподс Макс, то зробіть це в нашому магазині. Тут представлені тільки оригінальні пристрої від американського виробника. Якщо у вас виникнуть питання, що стосуються моделі, то наші співробітники обов'язково дадуть відповідь на них. Що стосується цін на навушники, то вони знаходяться на прийнятному рівні.

Послуга "Самовивіз AirPods Max" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк, Львів.