MLL82

Зарядний кабель Apple USB-C - USB-C 2m (White) (MLL82)

Зарядний кабель Apple USB-C - USB-C 2m (White) (MLL82)
Зарядний кабель Apple USB-C - USB-C 2m (White) (MLL82)

Зарядний кабель Apple USB-C - USB-C 2m (White) (MLL82)

MLL82

Довжина

Гарантійний термін:

999грн
Кешбек20грн
Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Apple USB-C Charge Cable – зручний зарядний кабель з конекторами USB-C з обох сторін. Він повністю сумісний з усіма пристроями, обладнаними роз'ємом USB-C, дозволяючи здійснювати зарядку та передавання даних.

Особливості:

Оригінальний аксесуар Apple

Конектори USB-C з обох сторін

Для зарядки та синхронізації

Стильний дизайн

Як і личить творінням Apple, кабель радує око досконалістю свого зовнішнього вигляду. У сніжно-білому Apple USB-C Charge Cable немає жодного зайвого елемента. Прості та лаконічні обриси роблять цей аксесуар ще одним стильним доповненням для ваших гаджетів.

Простота під’єднання

Зарядка та синхронізація пристроїв ще ніколи не були такими простими. Симетричний роз'єм USB-C дозволяє не шукати верх/низ конектора, під’єднуючи кабель. Яким боком підключати Apple USB-C Charge Cable також не має значення. З обох сторін кабелю знаходяться повністю ідентичні конектори.

На будь-який випадок

Apple USB-C Charge Cable забезпечує максимальний комфорт при повсякденному використанні. Завдяки цьому ви зможете легко користуватися мобільними пристроями, поки вони знаходяться на зарядці або синхронізуються з комп'ютером.

Компактна конструкція

У складеному вигляді кабель займає зовсім небагато місця, попри свою довжину. Компактні габарити та легка вага Apple USB-C Charge Cable дозволяють завжди брати корисний аксесуар з собою. Він легко поміститься у рюкзаку, жіночій сумочці або просто у кишені.

Гарантована якість

Неоригінальні аксесуари завжди криють у собі небезпеку. Бюджетні матеріали та низька якість виробництва не лише є причиною недовговічності, а й можуть призвести до виходу з ладу під’єднаного пристрою. З фірмовим Apple USB-C Charge Cable ви можете бути впевнені у цілковитій безпеці своїх гаджетів.

Характеристики

Основні характеристики

Тип аксесуару

Кабель

Колір

white

Виробник

Apple

Основні характеристики аксесуару

Призначення

для см
артфону і планшета

Тип кабелю

стандартний

Тип коннектора (вхід)

USB-C

Тип коннектора (вихід)

USB-C

Сумісність

iPhone, iPad, Mac, Beats

Довжина

Додатково

Сумісний з

Mac

Відгуки клієнтів про Зарядний кабель Apple USB-C - USB-C 2m (White) (MLL82)