Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Виробник
  • Тип аксесуару
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Практичні аксесуари, що забезпечують ефективну роботу Macbook

Функціональний пристрій Apple MacBook ефективно працює в автономному режимі протягом певного часу, після чого потребує обов'язкової підзарядки. За допомогою нашого інтернет магазину можливо придбати якісні аксесуари, призначені для з'єднання ноутбука з електричною мережею. Надійний кабель для зарядки макбуков є сумісним з різними пристроями, служить протягом тривалого терміну. При пошкодженні і виходу дроти з експлуатації новий кабель забезпечує стабільну роботу техніки, при цьому не потрібно робити заміну самого зарядного пристрою.

Експлуатаційні особливості пропонованих пристроїв

Досвідчені співробітники магазину також допомагають вибрати і купити зарядку Macbook Type-C, яка вважається найбільш затребуваним аксесуаром. В наявності завжди є блок живлення MacBook Pro та інші оригінальні пристрої. Вся продукція є сертифікованою, поставляється з гарантованою якістю.

Технічні характеристики блоків живлення і окремих проводів для підключення зарядних пристроїв дозволяють максимально зручно використовувати техніку Apple. Кабель Type-C добре проводить електричний струм, сила якого становить до 5 А. При цьому забезпечується висока швидкість при передачі даних і зарядка сумісних гаджетів. Спеціальне магнітне кріплення перехідника підключення проводу відрізняється зручністю і надійністю, при різкому відключенні струму система дозволяє захистити порт USB від механічних пошкоджень.

Зручні акумулятори для зарядки гаджетів без підключення до мережі

Автономна робота гаджета істотно збільшується, коли використовується павербанк для макбуков в якості зовнішнього акумулятора. Такий зовнішнє джерело живлення можна використовувати в офісі і під час подорожей. В процесі вибору підходящого зовнішнього акумулятора важливо враховувати силу струму і потужність. Використовуючи пропозиції магазину, можна купити Power Bank для зарядки MacBook, а також iPhone, iPad і інших моделей сучасних смартфонів і планшетів.