Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Виробник
  • Тип аксесуару
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Незліченні пристосування дозволять зробити роботу з гаджетами ще більш простою, зручною та оперативною. У магазині представлені у великій різноманітності аксесуари для Епл макбук, які діляться за категоріями. Наприклад, є монітори, підставки, адаптери, дискові накопичувачі і багато іншого. Дається докладний опис, вказуються техніко-експлуатаційні параметри. Якщо цікавлять аксесуари для IMac, то можна звернутися до компетентних технічних фахівців за допомогою.

Якісні та оригінальні продукти на Мій Гаджет

Ці пристосування покращують з'єднання ноутбука і штекера, збільшують обсяг пам'яті, фіксують дроти, щоб вони не спліталися, покращують техніко-експлуатаційні показники техніки. Якісні макбук аксесуари можна розсортувати за замовчуванням, зростанню ціни, зниження ціни. Також вдасться поставити фільтр, і система в автоматичному форматі запропонує максимально релевантні результати.
Класикою можна назвати перехідник або миша, кабель, адаптер, клавіатуру. Надійні аксесуари для Macbook Pro 13 і 15 теж відносяться до категорії найбільш затребуваних. Плюс, варто подумати над тим, щоб захистити гаджет від негативних зовнішніх впливів, придбавши чохли, численні захисний екрани.

Великий асортимент оригінальних аксесуарів

Є певні моделі, які знаходяться завжди в топі споживчого попиту. Наприклад, Solo Loop і Sport Band. У першому випадку це годинник для активних людей, які займаються спортом, бажаючих бути в курсі важливих життєвих показників.

Sport Band теж різновид Apple годинників, які дозволять відстежувати фізичну активність, слухати подкасти, музику, навіть оплачувати покупки, повідомляти власників про занадто високому або низькому пульсі. Пристосування надійно захищені від води, вбудований і компас, є функція екстреного виклику і багато іншого.