11 Pro
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Стан телефону
  • Колір
  • Сховище
Відкрити сортування товарів

Новий iPhone 11 Pro - мрія кожного, так як в сучасному світі це найбільш прогресивний смартфон. Цей пристрій є високим стандартом виробництва мобільних девайсів, створений брендом Apple для смартфонів у всьому світі.

Давно плануєте купити смартфон, але доводиться чекати, збирати і відмовляти собі через відсутність певної суми, а брати кредит немає бажання? Кожен з нас мріє бути власником Айфона. Можливо варто звернути увагу на вторинний ринок. Купити вживаний Айфон 11 Про в ідеальному стані на даний момент не складає труднощів.

Ніяких переживань за стан телефону не виникне. Перед розміщенням в каталог продажів, вони проходять ретельну діагностику. Таким чином ви стаєте щасливим користувачем Айфон 11 Про в хорошому стані з мінімальною затратою своїх фінансів.

Що потрібно знати при виборі iPhone?

Бренд створив пристрої, які підійдуть будь-якій людині. Це Apple iPhone в різних колірних варіаціях. Модельний ряд розширюється постійно і поповнюється новими флагманами, які оновлюють з року в рік.

У 2019 була презентована найновіша серія iPhone 11, яка стала однією з кращих інженерних рішень Apple. Смартфони обладнані камерами з дозволом від 12,0 Мп, мають можливість виконувати кілька завдань одночасно.

Отже, які ж характеристики б/у iPhone 11 Pro на 64, 256 або 512 GB.

Автономність та одночасно висока продуктивність.

Думка, що існують тільки бу iPhone 11 Pro на 64, 128 або 256 GB помилкова. В оригінальній серії в iPhone 11 Pro немає накопичувача на 128 GB. Якщо надходить пропозиція купити вже використовувані 11 Про оригінальний Айфон з таким накопичувачем, потрібно сміливо відмовлятися.

В Apple iPhone 11 Pro був доданий додатковий об'єктив до основної камері, тому змінився дизайн задньої кришки, хоча великих змін не помітно. Захист від вологи за стандартом IP 68, але це не означає, що варто кожен раз занурювати телефон в воду. Гарантія не покриває випадки проникнення рідини всередину.

Перевагою камери цього Айфону - телеоб'єктив з дворазовим наближенням і оптичною стабілізацією, яка дозволяє робити ідеальні кадри в русі. Ще один плюс - це нічний режим. Він визначає освітлення навколишнього середовища автоматично. Дослідження показують, що такі "нічні" фото відрізняються мінімумом шумів і високою деталізацією.

Послуга "Самовивіз Б/У iPhone 11 Pro" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.