Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Модель
  • Сховище
  • Оперативна пам’ять
  • Діагональ дисплею
  • Колір
  • Процесор
  • Конфігурація М1
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Сучасні моноблоки від Apple, зроблені на M1 процессорах можуть набути статусу справжньої сенсації на ринку. Навіть люди, які звикли проявляти скепсис щодо нової продукції компанії, відзначають, що ця лінійка заслуговує уваги. Зараз новий Imac 2021 в Україні користується заслужено високим попитом серед шанувальників яблучної продукцію. Тільки-но він став доступним для масового споживача, як натовп спустошив всі запаси торгових точок.

Новий рівень продуктивності від Apple Imac

Дана лінійка продається в різних конфігураціях, проте її головною відмінною рисою став чудовий процесор М1, який серйозно випереджає всіх конкурентів у своїй ніші.

Крім безпрецедентного швидкодії нова лінійка продукції компанії може похвалитися серйозним скороченням виробленого шуму. Дана продукція завжди відрізнялася низьким рівнем шумового забруднення простір, проте в новій лінійці розробникам вдалося зробити роботу блоку нечутною для переважної більшості користувачів.

У спеціалізованому магазині можна купити iMac на процесорі M1 в розстрочку, яка відрізняється дуже лояльними умовами. Незважаючи на високий рівень якості і чудову надійність, продукція цієї компанії має досить високу вартість після старту продажів. Купуючи її в розстрочку можна істотно знизити навантаження на сімейний чи особистий бюджет.

Imac на процесорах M1 в інтернет-магазині Мій Гаджет

Слід віддати перевагу торговим закладам, які мають статус партнера компанії і реалізують продукцію на просторах глобальної павутини. У нашому магазині можна купити новий Аймак недорого з усіма необхідними гарантіями якості та довговічності.

Купуючи 24-дюймовий iMac на процесорі M1 в інтернет-магазині Мій Гаджі, клієнт економить чималі кошти. Магазину не потрібно витрачати гроші на оренду торгових площ, що дозволяє торгувати яблучної продукцією за досить лояльними цінами. Магазин надає гарантії якості і бере на себе всі турботи пов'язані з гарантійним обслуговуванням виробів. На його просторах можна взяти Apple iMac 24 в кредит з максимально вигідними умовами від партнерів компанії.

Відгуки клієнтів про iMac (M1)

Оксана

Сын доволен рекомендую

Оксана

Сын доволен, рекомендую

Евгений

Покупкой остался доволен

Юля

Очень красивый и удобный Ґаджет

Артур

Займає максимально мало місця, дуже комфортно користуватись)
Всім рекомендую