Відкрити фільтр товарів
Фильтр
 • Ціна
  грн
 • Модель Б/У iPad
 • Сховище
 • Колір
 • Мережа
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

БВ планшети Apple Ipad на Мій Гаджет

Продукція фірми Apple заслужено вважається високотехнологічною, надійної та престижною. Ці характеристики привертають покупців усього світу і утримують високі ціни яблучних гаджетів. Модельні ряди смартфонів, планшетів, смарт-годин регулярно оновлюються, а терміни служби, безвідмовність в експлуатації, ресурси джерел живлення і раніше залишаються на високому рівні. Колишні у вживанні планшети Айпад мало чим, або нічим істотно не відрізняються від нових моделей.

Переваги вживаних планшетів Apple

 1. Надійна і довговічна операційна система IOS, що дозволяє з фірмовою захистом швидко і продуктивно використовувати цей гаджет в різних умови як вдома, так і на роботі.
 2. Високі технологічні характеристики камери. Фотографії та відео виходять завжди відмінної якості.
 3. Екран високої роздільної здатності, виконаний за технологією IPS Retina. Соковитість квітів, чуйність тачскрін, помірне енергоспоживання відрізняють дисплеї Apple.
 4. Високоміцні матеріали корпусу, стійкі до помірних механічних впливів.
 5. Замінна акумуляторна батарея з великим об'ємом потужності. Навіть після кількох років експлуатації система харчування Айпад БО зберігає, завдяки якості матеріалів і збірки, свою життєздатність і стійкість до перевантажень мережі.

Інтернет-магазин Мій гаджет пропонує вживані планшети Apple Ipad в ідеальному стані. Купити БУ Айпад з гарантією на Мій Гаджет можна за доступною ціною. Оплату можна провести зручним способом. Одночасно можна підібрати аксесуари для планшетів, отримати консультацію по використанню, встановити необхідне програмне забезпечення.

БВ планшети Apple Ipad стануть незамінним помічником у роботі, розвагах, спілкуванні в мережі і навчанні, і при правильному користуванні, прослужать ще довгий час.