Цікаві фішки від Apple Watch SE

Мережа фірмових магазинів Мій Гаджет пропонує лінійку розумних годин від Apple з новою технологією Smart Store, які можуть підключатися до супутникового зв'язку через GPS, QZSS, ГЛОНАСС. Новітній флагман Apple Watch SE володіє більш просунутим інтерфейсом і привабливим дизайном. Протиударний, водонепроникний корпус виконаний з алюмінієвих сплавів. Вся інформація виводиться на сенсорний дисплей з роздільною здатністю 312x390 пікселів. Тут відображається вся життєво важлива інформація: календар, погода, кількість калорій, серцевий ритм, рівень фізичної активності-дуже зручно в процесі заняття спортом. Ви можете також отримувати SMS і вхідні дзвінки, не відриваючись від щоденної роботи.

Переваги і недоліки

Компанія Apple не перестає дивувати своїх шанувальників новими розробками в сфері високих технологій. Нові, цікаві фішки від Apple Watch SE особливо знадобляться користувачам, які за службовим знаходяться в дорозі або вважають за краще щоденні тренування. Пристрій дуже легко підключається до GPS, після чого виводить всю корисну інформацію на дисплей. Так, ви можете дізнатися не тільки час, але і стежити за станом свого здоров'я. Вже сьогодні ви можете придбати Apple Watch SE в інтернет-магазині Мій Гаджет дуже вигідно. У порівнянні з попередньою моделлю, нові Епл Вотч SE мають деякі переваги:

  • Ультра тонкий, алюмінієвий корпус;
  • Компактні розміри і невелика вага;
  • Простий інтерфейс російською мовою;
  • Доступні стільниковий зв'язок, Wi-Fi і Bluetooth;
  • Можливість робити відеозаписи і знімки;
  • Великий розмір вбудованої пам'яті.

З недоліків можна виділити лише дрібний шрифт, а також необхідність заряджати батарею. Незважаючи на те, що пристрій підтримує Флеш накопичувач, робити нотатки досить складно.

Технічні характеристики

Нова технологія smart-store, яку використовували Apple в розробці розумних годин, поєднує в собі всі переваги топового смартфона. У виробництві також використовується стійке до подряпин скло, а корпус зроблений з алюмінію. Доступно декілька варіантів забарвлення. За всю роботу відповідає 64-бітний процесор Apple Watch SE серії S5, які набагато швидше S3 і S4. Після включення пристрій сам підключається до мережі і починає синхронізацію з телефоном в радіусі дії. Все управління здійснюється за допомогою однієї кнопки. Пристрій підтримує розширення пам'яті від 16 до 32 Гб за допомогою флеш карти. Годинники працюють під управлінням iOS останньої версії. Вологонепроникний, протиударний корпус дозволяє використовувати розумні годинник iWatch SE в районах з високою вологістю.