Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Стан телефону
  • Модель
  • Колір
  • Сховище

Iphone багато хто розглядає не як розкіш, а як нагальну необхідність. Особливо, якщо діяльність людини пов'язана із веденням пологів, створенням фото, відеокліпів. Якщо немає можливості придбати нові гаджети, то можна взяти БУ Iphone 13 в кредит, що дозволить виплачувати суму рівномірно частинами протягом обумовленого періоду часу.

Чому користувачі вибирають iphone 13

Його цінують за збільшений термін потужності батареї, великий обсяг пам'яті і стильний, лаконічний дизайн. Виробники пропонують різні колірні рішення: сріблястий, чорний, золотистий, синій, рожевий та деякі інші відтінки. Купуючи Айфон 13 Бу на виплат, можна не сумніватися в гідних техніко-експлуатаційних параметрах, заявлених виробником. Зокрема, такі параметри:

Придбати iphone варто зараз

Так, прямо зараз вдасться купити вживаний Iphone 13 (128 - 256 - 515 GB) в інтернет-магазині Мій Гаджет, ознайомившись з техніко-експлуатаційними характеристиками. Є й фото, які вдасться збільшити, щоб детально розглянути майбутню покупку. Надається докладний опис технічних можливостей, об'єму пам'яті, потужності батареї, роздільної здатності. Поширюється і гарантія, що документально підтверджується.

Придбати БУ Айфони 13 в ідеальному стані з гарантією від магазину буде дуже зручно, адже в каталогах є чудовий вибір. Цей гаджет дозволить створювати професійні селфі, виявляти на фото більше деталей, користуватись різноманітними датчиками, вбудованими функціями. Вражають і можливості тривалої автономної роботи, хороша відеокарта, розроблена фахівцями бренду, невелика вага, чудовий захист стереодинаміків від пилу та вологи. 

Послуга "Самовивіз Б/У iPhone 13 Pro" доступна в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.