Бумбокс
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Виробник
  • Вид акустики
Відкрити сортування товарів

Сучасні виробники пропонують велику різноманітність якісної акустики, яка здатна кардинально поліпшити звучання. Такі пристосування компактні, адекватні за вартістю. Хороша бездротова акустика - це продукція декількох брендів. Звичайно, поза конкуренцією Apple, але є й інші марки, що гарантують гідне звучання.

Найчастіше менш відомі бренди не поступаються в плані якості своєї продукції, але пропонують більш лояльні ціни. Багато в чому це справа смаку, інтуїтивного довіри тій чи іншій компанії, а не тільки об'єктивне порівняння техніко-експлуатаційних характеристик. Сьогодні можна купити бездротові колонки невеликі за розміром, наділені безліччю переваг, наприклад, з вологозахисним корпусом.

Що необхідно знати про бездротову акустику

Як правило, вага бездротових колонок невелика, та обчислюється сотнями грамів. Має значення і потужність батареї, тривалість безперервної роботи, зручність зарядки. Виробники пропонують переносні колонки недорого, але з цілком хорошими показниками.

Що пропонують провідні бренди

Серед лідерів варто відзначити колонки від Apple, JBL і Маршал, що можна сміливо назвати класикою. Вони можуть бути як настільними, так і смарт-колонками, переносними, з зручними сенсорними панелями. Як матеріали береться практичний і міцний пластик, спеціальна тканина. В описі вказується маса, габарити, комплектація, колір. Класичними вважаються чорний або білий кольори, але в лінійці представлені і більш креативні кольорові аналоги.

Вказується і особливості кожної моделі, наприклад, кількість високочастотних динаміків, специфіка настроюється підсилювача. Обов'язково вказана і дата виходу моделі. Комплектація, як правило, має на увазі кабель живлення, колонку і необхідну документацію, в тому числі керівництво по експлуатації.