Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Виробник
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Сучасні виробники пропонують велику різноманітність якісної акустики, яка здатна кардинально поліпшити звучання. Такі пристосування компактні, адекватні за вартістю. Хороша бездротова акустика - це продукція декількох брендів. Звичайно, поза конкуренцією Apple, але є й інші марки, що гарантують гідне звучання.

Найчастіше менш відомі бренди не поступаються в плані якості своєї продукції, але пропонують більш лояльні ціни. Багато в чому це справа смаку, інтуїтивного довіри тій чи іншій компанії, а не тільки об'єктивне порівняння техніко-експлуатаційних характеристик. Сьогодні можна купити бездротові колонки невеликі за розміром, наділені безліччю переваг, наприклад, з вологозахисним корпусом.

Що необхідно знати про бездротову акустику

Як правило, вага бездротових колонок невелика, та обчислюється сотнями грамів. Має значення і потужність батареї, тривалість безперервної роботи, зручність зарядки. Виробники пропонують переносні колонки недорого, але з цілком хорошими показниками.

  • Навіть маленькі по габаритах пристосування здатні транслювати потужний звук, чіткий, збалансований на будь-якій гучності. Користувачі оцінили як чіткі високі звуки, так і глибину басів.
  • Окрему категорію складають колонки з хорошим звучанням для носіння з собою, акцент в яких зроблений саме на компактні розміри, зручність, але якість звучання теж на висоті. Плюс, забезпечено шумозаглушення, розширення низьких частот.
  • У дизайні вітаються мінімалізм, лаконічність, відсутність надмірностей. Ця техніка повинна виконувати суто практичне значення, не привертати до себе зайвої уваги.

Що пропонують провідні бренди

Серед лідерів варто відзначити колонки від Apple, JBL і Маршал, що можна сміливо назвати класикою. Вони можуть бути як настільними, так і смарт-колонками, переносними, з зручними сенсорними панелями. Як матеріали береться практичний і міцний пластик, спеціальна тканина. В описі вказується маса, габарити, комплектація, колір. Класичними вважаються чорний або білий кольори, але в лінійці представлені і більш креативні кольорові аналоги.

Вказується і особливості кожної моделі, наприклад, кількість високочастотних динаміків, специфіка настроюється підсилювача. Обов'язково вказана і дата виходу моделі. Комплектація, як правило, має на увазі кабель живлення, колонку і необхідну документацію, в тому числі керівництво по експлуатації.

Відгуки клієнтів про Акустика

Сергій

Гучний і потужний!