11
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Сховище
  • Колір

11 iPhone - модель, яку компанія представила в 2019 році. Пристрій є флагманом серед останніх пропозицій виробника. Модель телефону відрізняється від попередніх зовнішнім виглядом, дизайн не схожий на звичний оформлення Apple. Пристрій увібрало в себе останні сучасні розробки, просунуті технічні новинки. Користувачам стали доступні нові можливості, яких раніше не було. При цьому, вартість дешевше деяких попередників. Телефон по функціоналу відноситься до виробів преміум-класу.

На сайті магазина Мій Гаджет можна купити iPhone 11 з різною комплектацією. У каталозі представлений весь модельний ряд з різним дизайнерським оформленням і параметрами. Через інтернет-магазин замовити iPhone 11 в місті Вінниця, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ можна з доставкою до будь-якого зручного для покупця адресою.

Переваги та функціональні особливості модельного ряду

Флагман має багато переваг:

Пристрій має й інші особливості, про них можна дізнатися в описі до телефону в картці товару або запитати у консультантів сервісу. Магазин надає вигідні умови для замовлення пристрою, купити 11 iPhone в розстрочку можна через сайт або за допомогою разової оплати повної вартості.

Послуга "Самовивіз iPhone 11" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.