fuji + картриджі
fuji + картриджі 2
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Модель
  • Колір
  • Вага
Відкрити сортування товарів

Камера миттєвого друку від японського бренду Fujifilm Instax надає унікальну можливість відобразити і роздрукувати прекрасні миті Вашого життя і значущі події близьких протягом кількох хвилин. Простота в використанні, зручність в обслуговуванні, емоційний аспект блискавичного результату робить фотоапарат з функцією миттєвого друку фотографій одним з найбільш популярних засобів для зйомки в різних умовах.

Поради щодо купівлі фотоапаратів Fujifilm

Крім простоти управління, коли знімок витягується одразу після натискання кнопки, камера миттєвого друку Fujifilm виконана в різному дизайні, з широкою гамою кольорів. Підкреслити Ваш образ допоможе стильний корпус від чорного до яскраво-рожевого кольору.

Висока якість фотографій забезпечує різноманітність функціональних характеристик і наборів опцій:

Компактний фотоапарат з функцією миттєвого друку фотографій із серії point-and-shoot зручний для любителів красивих знімків без використання кнопок управління і додаткового навчання. Дані моделі мають невисоку ціну.

Три формати плівок

Ви можете купити фотоапарати миттєвої друку Fujifilm, які розрізняються не тільки технічними параметрами, але і форматом плівки, а отже, і розміром знімка:

Необхідно враховувати, чим більше розмір знімків, тим дорожче коштує плівка для миттєвого друку.

Зробити фотографії більш атмосферними здатні моделі камер миттєвого друку Fujifilm з різноманітними фільтрами і опціями створення колажу, накладенням кадру. Такий емоційний знімок стане унікальною паперової фотографією в одиничному екземплярі з прекрасними спогадами Ваших радісних моментів.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.