Аксесуари для смартфона - невід'ємна частина зовнішнього вигляду, безпеки і функціональності. На ринку є широкий асортимент захисних кейсів, стекол і зарядних пристроїв.

Види аксесуарів до Айфона

Інтернет-магазин «Мій гаджет» представляє аксесуари для iPhone, які можна розділити за наступними категоріями:

Які аксесуари для iPhone актуальні зараз

Чохол MagSafe - це новинка на ринку, яка активно набирає популярність. Це чохол, який дозволяє смартфону заряджатися бездротовим чином, прикріпивши до задньої кришки спеціальний зарядний пристрій. Особливо це актуально для власників Айфон 12, так як в комплекті немає зарядного пристрою. Тут виникає вибір між покупкою стандартного кабелю і адаптера або новенького MagSafe.
Бездротова зарядка для автомобіля поступово стає звичною і такою ж обов'язковою, як і інші традиційні аксесуари. Це помічник для тих, чия робота не дозволяє залишити смартфон в офісі на підзарядку. Купити аксесуар для Айфона можна за доступною ціною, що дозволить забезпечити повний заряд батареї навіть в дорозі.

Чохол-батарея - ще один зручний гаджет, який у багатьох ситуаціях позбавить від необхідності носити з собою powerbank. Його перевага в тому, що він здатний заряджатися одночасно зі смартфоном і збільшити роботу на 50%. Це зручний і стильний аксесуар для Айфона 11 і 12 Про.

Як виглядає стандартний набір аксесуарів користувача iPhone

Технологічні новинки серед аксесуарів - це відмінно, але сказати, що вони потрібні всім буде помилкою. Багато з них корисні для умов, в яких потрібно бути на зв'язку 24/7. Тобто, активні власники смартфона будуть повністю задоволені. Але що вибирає студент, офісний працівник, чий робочий день триває 8 годин і людина, яка нікуди не поспішає? Найчастіше це безпека і естетика.

Так, звичайному користувачеві необхідно в першу чергу забезпечити безпеку смартфона за допомогою захисних стекол і чохлів. Продаж аксесуарів для Iphone передбачає великий вибір серед, здавалося б, звичайних аксесуарів. Якщо зі склом все зрозуміло, то пересічний користувач віддає перевагу мати кілька чохлів на вибір. Чохли зношуються, на них утворюються вм'ятини і подряпини, так як вони приймають весь удар на себе і забруднюються. Варто також зробити вибір на користь бездротової зарядки або пауер-банку, адже вони зможуть виручити в багатьох ситуаціях.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.