паві
Підкатегорії:
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Модель
  • Діагональ дисплею
  • Сховище
  • Колір
  • Мережа

Якісні і надійні у використанні «яблучні» пристрої в інтернет-магазині  Мій Гаджет

Найбільш технологічними гаджетами на сучасному ринку мобільних електронних пристроїв вважаються планшети від виробника Apple. Численні користувачі роблять вибір на користь даних апаратів завдяки відмінному поєднанню привабливого дизайну, функціональності і високої продуктивності. Всі бажаючі можуть замовити планшети Apple в інтернет-магазині Мій Гаджет на найвигідніших умовах.

У нашому каталозі представлені різні модифікації, за допомогою фотографій і опису технічних параметрів легко вибрати підходящий варіант. Пропонуючи купити новий Айпад, компанія гарантує повну відповідність кожного пристрою зазначеним характеристикам.

Особливості сучасних айпадів

Найдоступніші ціни на планшети Apple в Україні дозволяють вигідно купувати будь-які моделі і користуватися всіма перевагами затребуваною техніки. Користувачам доступні чисті і ретельно перевірені програми, що завантажуються в App Store. У хмарному сховище Icloud міститься інформація з усіх гаджетів, прив'язаних до облікового запису і синхронізуються між собою.

Кожена модель Айпад відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом, безшумно працює з пасивним охолодженням. Важливим експлуатаційним гідністю виробів є їх компактне виконання, навіть якщо підключена клавіатура Smart Keyboard. Апарати повністю сумісні з айфонами, робота здійснюється з використанням однієї операційної платформи. Синхронізація та передача файлів відбуваються максимально швидко.

Також моделі айпадів характеризуються відмінними ігровими можливостями, високою якістю мультимедіа. Один дотик дозволяє підключити пристрій до розумних колонок.

Зручний вибір оптимального варіанту

Залежно від конкретних переваг, можна замовити в магазині Ipad Air з наявністю легких, ергономічних і компактних пристроїв. Також надається зручна можливість придбати версію Ipad Mini, в якій є сканер відбитків пальців і NFC-датчик. Для повноцінної роботи ідеально підходить Ipad Pro, до якого підключається розумна клавіатура і стилус Apple Pencil. Для підключення використовується коннектор, розташований на правій грані.

При покупці айпадов можливий самовивіз в містах: Вінниця, Вишневе, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, доставка в інші місця виконується оперативно і безпечно.

Послуга "Самовивіз" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.