Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Стан телефону
  • Колір
  • Сховище

Iphone XS - флагман яблучної лінійки і один з найбільш популярних та кращих гаджетів серед всіх моделей Apple. У ньому ідеальний тандем дизайну і технічних характеристик (чого тільки варта камера 12 + 12М). Тому цей телефон бажаний для багатьох, навіть не дивлячись на більш нові моделі. Як заощадити при покупці айфона? Можна купити Айфон ХС БУ, який може нічим не відрізнятися від нового.

Розглянемо плюси і мінуси покупки б/у Iphone XS

При покупці підтриманого айфона є кілька вагомих плюсів:

З мінусів можна відзначити:

Де купити Iphone XS беушний з мінімальним зносом?

Варіантів безліч: у знайомих, через сайти оголошень з рук, або купити в магазині Мій Гаджет з гарантією, що надійніше, так як апарати перед продажем проходять повну діагностику, відв'язувати від icloud, якщо це не зробив попередній власник - це гарантія того, що ваш Айфон не перетвориться в цеглу.

Айфон ХС: який вибрати

Якщо ви любитель фото і відео зйомок, великої кількості додатків, то вам підійде старий Айфон ХС на 256 Гігабайт. Це оптимальний обсяг пам'яті для більшості користувачів. Такий обсяг вмістить всі ваші фото, відео, замітки, месенджери з усіма чатами і вам не доведеться видаляти улюблені програми і відео, звільняючи місце для нового кадру. Для любителів мінімальної кількості медіа файлів, можна сміливо брати 64 гігабайт - сама бюджетна модель в лінйке ХС, якщо ж ви любитель довгих відео і об'ємних додатків - беріть 512 гігабайт.

У лінійці представлено 3 кольори: золотий (Gold), срібний (Silver) і сірий космос (Silver Grey). Кольори відрізняються тільки на задній панелі телефону, зовнішня панель у всіх моделей чорна.

Послуга "Самовивіз Б/У iPhone Xs" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцк.