Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Стан телефону
  • Колір
  • Сховище

iPhone XR вийшов ще в 2018 році, але застарілим його назвати не можна. Зараз він став доступний для звичайного користувача. iPhone XR на 128GB бу продається за доступною ціною і відповідає всім вимогам сучасної людини, він оснащений камерами 12 ип і 7 мп. Вбудованої пам'яті вистачає надовго при активному використанні смартфона. Завдяки новинкам на ринку, які прикували всю увагу, смартфон 2018 року може придбати будь-хто.

Любителям більшого простору для файлів, додатків і фото доступна модель зі збільшеною пам'яттю, в такому випадку ціна на Iphone XR 256 бу буде трохи вище.

Головні переваги Айфона ХР

Чому варто купувати б/у смартфон

Багато користувачів побоюються проблем з таким смартфоном, адже при покупці гаджета ми всі хочемо, щоб він виправдав свої гроші. Купити б/у iPhone XR варто хоча б тому, що він продається нижче ринкової вартості. А також серед старих моделей часто зустрічаються ті смартфони, якими користувалися менше року через вихід новинок. Це вигідно для продавця, так як він може купити свіжу модель шляхом продажу старої. А для покупця є шанс отримати хороший апарат за доступною ціною.

Багато досвідчених користувачів вважають за краще економити на покупці гаджета, відзначаючи вигідність такої покупки. Вартість Айфон ХР становить 389-479 доларів залежно від обсягу пам'яті. Також можна придбати смартфон пам'яттю 64 Гб, який теж зможе задовольнити потреби рядового користувача.

Послуга "Самовивіз Iphone" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.