Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Виробник
  • Сумісний з iPad
Відкрити сортування товарів

Всі електронні пристрої потребують захисту і дбайливого ставлення, особливо це стосується телефонів і планшетів. Чохли та кейси допоможуть вашим гаджетам залишатися чистими, цілими і справними. Тут ви можете підібрати аксесуари для Apple Ipad.

Кейси для Apple Ipad

Багатофункціональний кейс для Ipad здатний не тільки захистити пристрій від пилу, води і ударів. Його можна використовувати ще і як підставку. Також аксесуар відноситься до категорії смарт-товарів. При закритті кришки відбувається перехід планшета в сплячий режим. Коли ви відкриваєте обкладинку, то Ipad відразу показує напис розблокування.

Як вибрати чохол для Ipad?

Тільки оригінальні чохли Apple для планшетів Ipad підійдуть для повноцінного використання. Важливо підібрати аксесуар за розміром. Для цього в категорії кожен товар визначений до конкретної моделі планшета. Наприклад, чохол для Ipad Air або захисний кейс для Ipad Pro. Після того, як ви підібрали відповідний аксесуар, залишається всього лише визначитися з кількістю і кольором товару.

Чому варто купити захисний кейс?

Чохли для Ipad представлені тут в декількох колірних варіантах. Знайти відповідний зможуть і чоловіки, і жінки. Темні відтінки підійдуть для серйозних ділових людей, а світлі чохли допоможуть створити індивідуальний стиль. За допомогою, наприклад, червоною обкладинки планшет легко знайти серед інших речей.

Легкий поліуретановий чохол забезпечений магнітними засувками. Кришка надійно закриває весь екран планшета і захищає від усіх видів пошкоджень. При використанні кейс можна скласти як книжку або поставити в вигляді підставки. При роботі Ipad буде зручно розташований і не торкнеться поверхні столу. Також чохол оснащений вирізом для камери. Для зйомки досить буде відкрити тільки частину кришки, а потім легко закрити.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.