Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Сховище
  • Колір
  • Модифікація
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

  iPhone 14 Pro Max (2022)


Удосконалений до краю

Apple iPhone 14 Pro Max (2022) – це смартфон, який виправдав абсолютно всі очікування. На осінній презентації 2022 Купертіно представили щось революційне: новий Always-On дисплей з оновленим форм-фактором застарілої чубчика - Dynamic Island, сучасний процесор Apple A16 Bionic, вдосконалена 48-мегапіксельна камера і підтримка неземних стандартів.


Міцний та надійний корпус iPhone 14 Pro Max

Корпус нового iPhone 14 Pro Max створений із неймовірно надійних матеріалів: нержавіючої сталі та покриття Ceramic Shield, що гарантує високу водонепроникність смартфона. Лінійка iPhone 14 Pro Max (2022) представлена ​​в 4 стильних кольорах:

Space Black;
Silver;
Gold;
Deep Purple.

Прощавай чубчик - нехай живе Dynamic Island

Дочекалися! Dynamic Island - інновація Apple в iPhone 14 Pro Max , що прийшла на заміну нефункціональній виїмці, яка є апаратним та програмним забезпеченням. Це нововведення може відтворювати музику, показувати спортивні результати, підключати FaceTime та багато іншого - і все це не відриваючи вас від того, чим ви займаєтесь.

Dynamic Island поєднує в собі розваги та функції, поєднуючи ваші повідомлення, попередження та дії в одному інтерактивному місці. Інновація інтегрована в iOS 16 і може працювати з будь-якими програмами, щоб легко виводити на поверхню те, що вам потрібно і саме тоді, коли вам це потрібно.


Дисплей iPhone 14 Pro Max

Ще одне важливе оновлення - впровадження Always-On дисплея, а тому ви не пропустите жодного важливого повідомлення, навіть якщо ваш новий iPhone 14 Pro Max буде заблокований. До того ж діагональ екрану iPhone 14 Pro Max складає 6.7 дюйми з роздільною здатністю 2796х1290 пікселів і ProMotion, що подарує незабутні відчуття при перегляді відео або в грі, широким кольоровим охопленням, піковою яскравістю в 2000 ніт і візуально великим.


Камера iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max піднімає планку можливостей для зйомки, оскільки отримав нову 48-Мп основну камеру з удосконаленим чотирипіксельним сенсором, забезпечуючи 4-кратну роздільну здатність в ProRAW для дивовижної деталізації кожного кадру. У свою чергу, це розширює можливості зуму до 0,5x, 1x, 2x і 3x.

Фронтальна камера iPhone 14 Pro Max TrueDepth також отримала оновлення: автоматичний фокус на декількох об'єктах, що дозволяє створити максимально чіткі селфі, а також збільшена діафрагма, що пропускає на 38% більше світла в порівнянні з iPhone 13 Pro Max , гарантує якісні фотографії навіть при низькому освітленні .


Crash Detection

Лінійка iPhone 14 Pro Max , як і серія Apple Watch 8 (2022), отримала неймовірну функцію — можливість виявити серйозну автомобільну аварію, потім зателефонувати до рятувальної служби та повідомити обраних контактних осіб про надзвичайну ситуацію. Як це працює?

Новий акселерометр відчуває екстремальні прискорення чи уповільнення до 256 Gs.
Гіроскоп із високим динамічним діапазоном відслідковує різкі зміни орієнтації автомобіля.
Барометр може виявити зміни тиску, спричинені спрацюванням подушок безпеки.
Під час руху мікрофон визначає екстремальні рівні звуку під час зіткнення.