Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Модель
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Мініатюрні, але функціональні камери по достоїнству оцінять туристи, мандрівники і всі люди, які ведуть активний спосіб життя, займаються творчими проектами. Особливо виділяється камера Гоу Про, яку цінують за мініатюрність, безліч функцій, хорошу стабілізацію. Це дійсно компактні моделі, та управління ними дуже зручне.

Технічні новинки для всіх бажаючих

Користувачі відзначили хороше голосове керування, яке виключає використання рук, адже за основу буде взята голосова команда власника. Вистачить голосом задати потрібну дію, і техніка включиться, приступить до виконання поставленого завдання. Можна купити екшн-камеру Go Pro в будь-який час в якості подарунка для себе або близької людини, оцінивши багато переваг. Особливості:

  • Зручний сенсорний екран, який працює за аналогією зі смартфоном. Легко вибрати різні режими зйомки, масштабувати, оптимізувати візуальну картинку.
  • Це зручні туристичні камери в Україні, які впевнено увійшли в число лідерів попиту. Їх називають «туристичними» за технічні можливості і захищеність від несприятливих зовнішніх умов, будь то температура або підвищена вологість.
  • Виробник гарантує, що модель добре витримає занурення на глибину до значних параметрів - 10 метрів.

Для подорожей і активного життя

Варто мати цей гаджет під рукою, щоб максимально розширити свої можливості. Є і цікава функція розпізнавання посмішок, осіб. Ці дані аналізуються, вибираються найкращі кадри, створюються найцікавіші фото.

Відносно недорога водонепроникна камера Go Pro - це відомий бренд у всьому світі, що пропонує різні за функціональністю варіанти виконання. Можна орієнтуватися саме на технічні параметри або дивитися виключно на вартість, вибираючи, наприклад, середню цінову категорію.

Оформити покупку вдасться буквально в кілька кліків. Не важко буде замовити Go Pro в Україні, і новинка прийде вчасно. Якщо треба, то користувачі можуть навіть проводити прямі трансляції в соціальних мережах, не побоюючись за якість зображення. А ще, є зручний таймер для фотозйомки, покращене зменшення шуму, можливості фотографувати або знімати в денний і нічний час, адже техніка самостійно враховує специфіку висвітлення. Плюс, додається інструкція з експлуатації, інша супровідна документація, хоча пристрій створено таким чином, щоб бути зрозумілим на інтуїтивному рівні.