iPhone 12 Pro
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Стан телефону
  • Колір
  • Сховище
Відкрити сортування товарів

Б/У iPhone 12 Pro з гарантією від Мій Гаджет

Вигідний варіант покупки нового смартфона від Apple при виборі з б / у моделей в офіційних магазинах. Недорогий БО iPhone 12 Pro вважається одним з найбільш оптимальних варіантів на ринку смартфонів, тому що є новою моделлю і включає найактуальніші вимоги для користувачів. Перед покупкою смартфона Apple необхідно знайти надійну компанію або інтернет-магазин, який реалізує товар в необхідній комплектації і стані.

Сьогодні можна купити БУ Айфон 12 Про на гарантії відразу в декількох варіантах:

Тонкі підтримані iPhone 12 Pro в ідеальному стані представлені в самих різних відтінках корпусних частини і преміальному дизайні. Сучасні смартфони 12 серії дозволяють робити чіткі і насичені портрети навіть в нічний час. Завдяки новим технологіям Lidar вдається передати всі тонкощі відтінком і насиченість кольорів. Замовити і купити БУ Айфон 12 Про в кредит є на офіційних умовах з гарантією і доставкою, тому такий варіант придбання смартфона вважається безпечним. У списку опцій є вдосконалені режими відеозйомки в нічний час і найпопулярніший oled дисплей. За рахунок поліпшеного дисплея завжди зберігається яскравість картинок і немає утворень засветов, темних плям. Все смартфони комплектуються оригінальним зарядним пристроєм, що дуже важливо для тривалої і безпроблемної експлуатації.

Послуга "Самовивезення iPhone 12 PRO" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.