gfds
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Колір
  • Вид акустики
Відкрити сортування товарів

Здається, що сучасні виробники просто не можуть здивувати чимось особливим музичних естетів. Однак акустика і колонки Marshall доводять зовсім інше. Популярний британський бренд був заснований в далекому 1962 році, названий він на ім'я засновника. Вельми цінують продукцію за прекрасні техніко-експлуатаційні характеристики і особливий дизайн, що поєднує в собі вінтажні, ретро риси або типовий рок-н-рол.

Чому цінуються колонки портативного типу

Вони зручні, мініатюрні. Стильні портативні колонки Marshall гарантують гарне звучання, рівномірну трансляцію звуку, унікальний дизайн, що запам'ятовується, універсальність. Інші особливості:

Якісні рішення для щоденної експлуатації

У деяких моделях комбінується надміцний пластик і щільна, еластична штучна шкіра гарною вичинки, що додає особливу креативність. Не важко буде купити блютуз колонку Маршал в Україні, оскільки ці пристосування цінують меломани повсюдно. Є моделі з доповненнями у вигляді бездротової мережі Bluetooth, з можливістю підключити смартфон, планшет, комп'ютер, щоб прослухати звучання улюблених ритмів.

Каркас можна назвати візитною карткою вироби цього бренду. Є різні роз'єми і, звичайно, можливість забезпечити гарне звучання при підключенні бездротового типу в радіусі до 10 метрів. Компактна акустика настільна Marshall Export або інші моделі - це можливість вибрати різні кольори, плюс, враховуючи діапазон відтворюваних частот, регулятори тембрів, наявність підсилювачів каркаса. Маса виробів досить невелика, в середньому вона становить всього лише близько 3 кг.