Pro 2019
Підкатегорії:
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Діагональ дисплею
  • Сховище
  • Колір
  • Оперативна пам’ять
  • Процесор
  • Відеокарта
  • Touch Bar

Хороші гаджети, девайси, ноутбуки будуть завжди актуальними в житті кожного. Кожна нова улюблена модель багато в чому краща за попередню, надійніша, функціональніша, дозволяючи транслювати якісне зображення, звук. Змінюється і дизайн, хоча провідні світові бренди залишаються консервативними в плані зовнішнього оформлення.

Цінуються плавні форми, відсутність складних дизайнерських вишукувань, практичність. Ви можете знайти нові модель MacBook Pro в інтернет-магазині Мій Гаджет, ознайомитися з каталогом можна в будь-який час, оцінивши вартість, технічні параметри пристроїв різної цінової категорії.

Якість, великий вибір, розумна вартість


Вартість пропорційна функціональним можливостям, але в будь-якому випадку вона адекватна. Багатьох людей цікавлять ціни на Макбук Про, що вже вважається класикою. Почати вибір можна з оцінки пам'яті, в деяких моделях вона доходить до 256GB.

Бренд Apple з завидною регулярністю пропонує нові моделі, що ідеально підходять для професійного або аматорського використання. Можна в тому числі і купити новий MacBook (Макбук), якщо використовувати в основному для вирішення суто практичних завдань, спілкування, ігор.

Особливості:

Великий вибір якісної техніки Apple

Інколи люди починають вибір саме з параметрів екрану, вважаючи за краще максимально значні моделі. Тому, розробники створили Macbook Pro з великим екраном на 16 дюймів - цього цілком достатньо для перегляду і створення відео, ігор, спілкування. До речі, задіяна і унікальна по суті технологія TrueTone. Завдання технології полягає в адаптації температури екрану в залежності від інтенсивності розсіяного джерела світла.

У будь-який зручний час ви можете купити ноутбук Apple в купити ноутбук Apple в місті Вінниця, Вишневе, Хмельницький, Червоноград і не тільки. Кожна заявка оперативно обробляється, а якщо потрібна допомога у виборі або додаткова інформація, то завжди на зв'язку компетентні фахівці технічної підтримки.

Послуга "Самовивіз" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський.