Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Сховище
  • Колір
  • Модифікація
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

 Apple iPhone 14 (2022)


Неймовірна сила та сучасний стиль

iPhone 14 — новинка від компанії Apple, яку нам представили на осінній презентації 2022 року. Смартфон залишився у звичному та зручному формфакторі iPhone 13: все той же квадратний дизайн з діагональним розташуванням камер, звична виїмка та екран, діагоналлю 6.1 дюйма.


Звичний дизайн та нові кольори

Новий Apple iPhone 14 (2022) вийшов досить схожим на свого попередника. Щоправда, компанія все трохи оновила палітру кольорів смартфонів, у результаті чого лінійка iPhone 14 представлена у 5 кольорах:

Midnight;
Starlight;
PRODUCT(RED);
Blue;
Purple.

Дисплей iPhone 14

iPhone 14 отримав 6.1-дюймовий повноекранний OLED-дисплей Super Retina XDR з роздільною здатністю 2532 на 1170 пікселів. Дисплей Айфон 14 (2022) має закруглені кути, які наслідують гарний вигнутий дизайн.

Технологія OLED забезпечує неймовірну контрастність для яскравих білих і чорних кольорів. А завдяки високій роздільній здатності і точності кольору все виглядає чітко та реалістично. Функція True Tone робить дисплей зручнішим для очей, підлаштовуючись під навколишнє освітлення.


Камера iPhone 14 (2022)

Нова основна камера та покращена обробка зображень дозволяють робити ще більше сенсаційних знімків за будь-якого освітлення — особливо за слабкого. Камера нового Айфон 14 (2022) оснащена великим сенсором та збільшеною діафрагмою, яка пропускає на 49% більше світла.

Ультраширококутна камера дозволяє відобразити унікальні ракурси та охопити більшу частину кадру. А нічний режим автоматично вмикається під час зйомки у слабкому освітленні, у результаті чого ви отримуєте яскравіші та чіткіші фотографії. Smart HDR 4 розпізнає до чотирьох людей у кадрі та автоматично покращує контрастність, освітлення та тон шкіри для кожного з них. До того ж режим «Портрет» фокусує увагу на об'єкті зйомки, майстерно розмиваючи фон.


Crash Detection

Лінійка iPhone 14, як і серія Apple Watch 8 (2022), отримала неймовірну функцію — можливість виявити серйозну автомобільну аварію, потім зателефонувати до рятувальної служби та повідомити обраних контактних осіб про надзвичайну ситуацію. Як це працює?

Гіроскоп із високим динамічним діапазоном відслідковує різкі зміни орієнтації автомобіля.

Барометр може виявити зміни тиску, спричинені спрацюванням подушок безпеки.

Під час руху мікрофон визначає екстремальні рівні звуку під час зіткнення.

Новий акселерометр відчуває екстремальні прискорення чи уповільнення до 256 Gs.