Відкрити фільтр товарів
Фильтр
 • Ціна
  грн
 • Виробник
 • Тип підключення
 • Колір
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Мініатюрні, але міцні навушники - невід'ємний атрибут сучасної людини. Вони відрізняються хорошою трансляцією звуку, стильним дизайном. Сьогодні кожен може купити навушники в інтернет-магазині Мій Гаджет та гідно оцінити численні переваги сучасної гарнітури. Хтось віддає перевагу продукції певних брендів, наприклад, Apple AirPods. Інші користувачі орієнтуються виключно на вартість або ретельно порівнюють техніко-експлуатаційні характеристики.

На які моделі навушників варто звернути увагу в 2023 році?

Люди в основному віддають перевагу компактним зручним, міцним та легким варіантам. Є чудові нові моделі бездротових навушників в 2023 році, які оцінили користувачі у всьому світі. При виборі потрібно враховувати вид, наприклад, накладні, тип, особливості, тривалість автономної роботи батареї, якість звучання та інші параметри.

Якщо цікавлять бюджетні моделі, то і такі варіанти знайдуться. Можна придбати бездротові навушники недорого, що подарують комфорт в спілкуванні з іншими людьми, дозволять прослуховувати музику. Особливості вибору хороших навушників наступні:

 • Потрібно врахувати матеріал корпусу, специфіку роз'ємів. За основу береться анодований алюміній - він легкий, але міцний, добре нівелює вібрації, механічний вплив.
 • У комплектації йде і спеціальний чохол, що захищає від вологи.
 • Потрібно врахувати, як розташовані кнопки управління. Вони дають можливість оперативно відрегулювати гучність, налаштувати потрібний режим, зупинити або продовжити відтворення, легко переключитися на наступний трек або повернутися до попереднього.
 • Оригінальні навушники з якісним звучанням - це хороше шумопоглинання. Однак існує і «прозорий режим», якщо людина хоче одночасно спілкуватися, слухати музику і чути звуки, що доносяться ззовні.
 • Є і так звані «вкладиші» з малої мембраною, вони одні з найбільш мініатюрних.

Що пропонує своєму покупцеві сучасний виробник навушників?

Сучасні моделі - це можливість динамічного відслідковування рухів голови, активний еквалайзер, наявність оптичного датчика. Є й аналоги Air Pods з зручними бездротовими технологіями, якість звучання яких гідне. В описі завжди вказується комплектація, наприклад, чохол, кабель USB, супровідна документація, включаючи керівництво по експлуатації, гарантійний талон. Оригінальна продукція включає в ціну тривалість гарантії.

Якісні накладні навушники або інші моделі - це гарантія від виробника. Вона буває різною, наприклад, 31 день з дня покупки. В описі можна побачити відомості і про масу, наприклад, 30 або 40 грамів.

Крім того, є гарні навушники з інтеграцією під IOS і Андроїд, які мають широкий функціонал. Хороші моделі здатні працювати без підзарядки до 20 годин, забезпечуючи зручне прослуховування аудіо, перегляд відео. Такий же тривалий термін роботи батареї і в тому випадку, якщо людина спілкується, включає функцію шумозаглушення. Можна вибрати повнорозмірні або мініатюрні варіації - в будь-якому випадку вони зручні для перенесення в чохлі, в кишені, в портфелі.

Якщо подивитися на незалежні рейтинги, то користувачі відзначають, що краще звучання демонструють вакуумні навушники, які теж бувають дротові або бездротові. Плюс, вони бувають з мікрофоном або без нього. Як показує практика, варіанти з мікрофоном користуються великим попитом.