Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Виробник
  • Сумісний з iPhone
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Виробники рекомендують захищати гаджети від несприятливих зовнішніх впливів, в тому числі механічних. Ось чому класикою є плівка для захисту екрану Iphone, яка користується великим попитом. Вона еластична, тонка, добре прилягає до поверхні, не залишає бульбашок.

Найкращий захист для Айфона


Коштує вона недорого, адже за основу беруться силікон, гідрогель, інші недорогі, але надійні матеріали. Можна купити плівку на Айфон будь-якої моделі, оцінивши переваги:

  • Вона оптимально прозора, не відблискує при штучному, природному освітленні. Навпаки, фактура її така, що відблиски нівелюються, щоб ніщо не відволікало людини від того, що відбувається на екрані.
  • Є і спеціальне скло на Айфон, але не можна сказати, що вони набагато популярніше. Таке скло не можна порівняти зі звичайним склом в загальному розумінні, воно таке ж еластичне, тонке, багато в чому схоже по своїй фактурі з плівкою. Наприклад, захисне скло на Айфон 11 і 12 Про Макс одне з найбільш тонких, м'яких, але міцних, що захищає як від механічних впливів, так і від вібрацій.
  • Це відмінний захист від пилу, крапель рідини, потертостей. Навіть після тривалої експлуатації не відбувається так званого «замутнения» екрану через велику кількість мікротріщин на поверхні.

Солодкі ціни на захисні аксесуари для Iphone від Мій Гаджет

В асортименті є як плівка, так і протиударне скло на Iphone з докладним описом характеристик, зазначенням ціни. Є відомості про виробника, сумісності з чохлами, специфікою покриттів. На таких захисних пристосувань не залишаються сліди пальців рук, тому придбати продукцію обов'язково варто.

Установка легка, матеріали прості в очищенні, гіпоалергенні, хімічно нейтральні. Вони швидко сохнуть, на поверхні не залишаються розводи. Все створено так, щоб бути зрозумілим на інтуїтивному рівні, проте є докладні описи, рекомендації щодо встановлення, відомості про подальшому догляді. Дуже важливо захистити дорогі гаджети від зовнішніх впливів, щоб забезпечити їх максимально довгий функціонування.