Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Сумісний з iPhone
  • Виробник
Відкрити сортування товарів

Виробники рекомендують захищати гаджети від несприятливих зовнішніх впливів, в тому числі механічних. Ось чому класикою є плівка для захисту екрану Iphone, яка користується великим попитом. Вона еластична, тонка, добре прилягає до поверхні, не залишає бульбашок.

Найкращий захист для Айфона


Коштує вона недорого, адже за основу беруться силікон, гідрогель, інші недорогі, але надійні матеріали. Можна купити плівку на Айфон будь-якої моделі, оцінивши переваги:

Солодкі ціни на захисні аксесуари для Iphone від Мій Гаджет

В асортименті є як плівка, так і протиударне скло на Iphone з докладним описом характеристик, зазначенням ціни. Є відомості про виробника, сумісності з чохлами, специфікою покриттів. На таких захисних пристосувань не залишаються сліди пальців рук, тому придбати продукцію обов'язково варто.

Установка легка, матеріали прості в очищенні, гіпоалергенні, хімічно нейтральні. Вони швидко сохнуть, на поверхні не залишаються розводи. Все створено так, щоб бути зрозумілим на інтуїтивному рівні, проте є докладні описи, рекомендації щодо встановлення, відомості про подальшому догляді. Дуже важливо захистити дорогі гаджети від зовнішніх впливів, щоб забезпечити їх максимально довгий функціонування.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.