Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Виробник
  • Тип аксесуару
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

У 2012 році керівництво компанії Apple прийняло рішення випускати двосторонні 8-контактні кабелі. І вже дуже скоро, завдяки зручності користування, кабель для Айфона Lightning став дуже популярним, і його продажі почали збільшуватися в геометричній прогресії. Також обсяги реалізації цього пристрою були збільшені в рази за рахунок того, що для зарядки всіх айфонів, що випускаються з 2012 року, можна було використовувати тільки Lightning.

Наслідки застосування не сертифікованого зарядного пристрою

З тих пір, щоб купити шнур для зарядки Iphone, не потрібно прикладати багато зусиль, адже Lightning продається практично в кожному магазині електроніки. Ці пристрої досить дорогі, і деякі покупці спокушаються на те, щоб купити підробку. Однак використання не сертифікованої зарядки загрожує негативними наслідками. А саме:

  • неякісні кабелі швидко згорають через перепади напруги в мережі;
  • Айфони, що заряджаються неоригінальною зарядкою, можуть повністю вийти з ладу;
  • у власника Айфона виникають додаткові витрати на покупку зарядного пристрою, або покупку нового смартфона.

Ось чому важливо купити оригінальний кабель для зарядки Iphone у надійного продавця. Тільки так можна запобігти покупку неякісного товару.

Переваги кабелю в металевій оплетке

Однак з часом, в разі тривалого користування, цілісність кабелю Lightning теж може бути порушена. Тому як будь-який механізм рано чи пізно виходить з ладу. І щоб користувачі Apple змогли забути про проблеми, пов'язані із зарядним пристроєм, в продаж надійшов кабель для Айфона в металевій оплетке, яка запобігає удари, стиснення і розтягнення шнура. Вартість таких Lightning трохи вище. Але гроші не будуть викинуті на вітер, адже термін служби таких шнурів набагато довше.

Зручність користування індуктивної зарядкою

Технології не стоять на місці, і Apple випускає для своїх покупців поліпшені зарядні пристрої - індуктивні зарядки. Сучасна бездротова зарядка для Iphone істотно спрощує життя багатьох користувачів. Тепер, щоб зарядити смартфон, досить лише покласти його зверху зарядного пристрою.

Зручна бездротова зарядка для iphone XS, XR 11, 12, 12 Pro Max, 13 повністю вирішує проблеми з поламаними роз'ємами і портами. Такий пристрій оптимально підходить для використання в салоні автомобіля.
Асортимент магазину постійно розширюється. Безперебійні поставки товарів дозволяють задовольнити запити найвимогливіших покупців!