used
11
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Модель
  • Модель Б/У iPhone
  • Сховище
  • Колір
Відкрити сортування товарів

Сучасні гаджети - це справжній віртуальний світ, що дозволяє створювати кліпи, знімати фільми, грати і, звичайно, вільно спілкуватися. Не дивно, що багато людей готові заплатити більше, але і отримати в результаті щось більш просунуте, ніж звичайний телефон для спілкування. Тим більше, що в Україні вже давно є нові iPhone недорого, якщо звертатися в спеціалізовані центри. Перші моделі з'явилися ще в 2007 році і відразу ж стали сенсацією.

Різноманітні рішення в інтернет-магазині «Мій гаджет»Якщо Вас цікавлять нові моделі айфонів, то ми можемо запропонувати рішення. Якісний айфон в інтернет-магазині «Мій Гаджет» - це унікальність програмного забезпечення, обов'язкова відповідність заявленим техніко-експлуатаційних параметрам. У нас можна придбати як нові так і старі моделі, але багато хто бажає купити новий (останній) iPhone з просунутими функціями.

Переваги айфонів перед телефонами інших брендів:

Адекватні ціни і висока якість

Ціни на Айфони дійсно адекватні, з огляду на настільки вражаючі характеристики. Навіть в нічному режимі можна знімати чіткі відео, швидко обробляти, застосовувати різні ефекти. Такі гаджети використовують навіть для складних фотосесій, оскільки цінується різноманітність ефектів, можливість вносити корективи, ретуш, налаштовувати фон, яскравість і багато іншого.

Якщо цікавить остання модель iPhone в Україні, але є сумніви, то варто ознайомитися з докладним описом техніко-експлуатаційних характеристик і переконатися в широких можливостях. Наприклад, в моделі 12Pro є процесор A14 Bionics, який оцінять як любителі, так і професіонали. Його можливості полягають в щосекундної обробці більше трильйона операцій, гарантуючи високу продуктивність, швидкість, впровадження сучасних технологій, додатків. Люди оцінили і якісний дисплей з гарною кольоровою передачею, деталізацією завдяки високій щільності пікселів. Зображення виходять не тільки яскраві, красиві, але і максимально реалістичні.

Безсумнівно, це чудовий презент собі або близькій людині, який подарує безліч яскравих і сильних емоцій.

Послуга "Самовивіз Iphone" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.

Мій кешбек

Мій кешбек

Отримуй до 10% на карту "Мій кешбек" та витрачай на будь-який товар.

Бонуси

Бонуси

Більше покупок - більше бонусів!

Доставка

Доставка

Швидка доставка у будь-яке місто України.

Гарантії

Гарантії

Техніка та аксесуари з гарантією до 2-х років.

Оплата

Оплата

Обирайте зручний спосіб оплати.