Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Сховище
  • Колір
  • Стан телефону
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Техніка іменитого бренду Apple поза конкуренцією. Не завжди у людей є можливість купити щось нове, проте це не стане проблемою. Так, користується популярністю БУ Apple Iphone 13 Pro з гарантією від інтернет-магазину Мій Гаджет, що працює добре, стабільно, але коштує при цьому значно дешевше за нові аналоги.

Вражаючі характеристики гаджетів

Відомий бренд не перестає дивувати. Наприклад, в апаратах впроваджується цікавий режим відеоефектів. Це дозволяє фокусуватися на тому чи іншому об'єкті, роблячи його центральним та трохи «розмивати» інші. Цей ефект не єдина перевага. Якщо Iphone 13 Pro купити БУ в хорошому стані, то можна гідно оцінити й інші можливості:

  • Зручний дисплей з оптимальною частотою оновлення. Показники сягають 120 герц.
  • Як завжди, гарантована міцність, що забезпечується відповідними стандартами під час виготовлення корпусу. Отже, гаджет витримає суттєві падіння.
  • Оцінять нововведення та любителі фотографії, оскільки гарантується краща колірна передача, деталізація, що досягається за рахунок різних технік обробки зображення.

Розумні ціни на Iphone 13 PRO Б/У  

Якщо немає можливості придбати гаджет відразу, то можна розглянути Iphone 13 Pro в кредит та розстрочку - це один із популярних варіантів, що пропонують магазини любителям Apple у всьому світі. Досить оцінити практично красу знімків, деталізацію, стабільну роботу камери, і зрозуміло, що ціна цілком виправдана. Цей девайс вибирають любителі ігор, фотозйомки, відео, а також ті, хто слухає музику, багато спілкується і потребує гарної батареї.

У будь-який час вдасться купити бу Айфон 13 Про в Україні, отримати гарантію та насолоджуватися стабільною роботою. Хтось розглядає такий варіант і як подарунок близьким і людям. Потрібно брати до уваги обсяг пам'яті, ємність, тип батареї, комплектацію. Звичайно, привертають увагу і численні сенсори: датчик освітленості, наближення, барометр, гіроскоп, і це не повний перелік. Загалом, цей девайс не розчарує якістю, ні зовнішнім оформленням, ні вартістю.

Послуга "Самовивіз Б/У iPhone 13 Pro" доступна в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.