Відкрити фільтр товарів
Фильтр
  • Ціна
    грн
  • Модель
  • Сховище
  • Колір
  • Модифікація
Очистити фільтр
Фільтр
Сортування: Звичайне
Показати: По 12

Власники відомого бренду не втомлюються працювати над своїм дітищем, щоб привернути увагу. Багатьох людей цікавлять характеристики iPhone 13, його особливості, сильні сторони та не тільки. Варто розглянути докладніше модель, щоб зрозуміти, у чому її ключові переваги.

Специфіка Айфон 13, особливості моделі

Дизайнери вирішили кардинально не змінювати дизайн, залишивши його тонким та плоским, оскільки саме цей варіант виявився дуже привабливим для молодіжної аудиторії. Не можна сказати, що змін було запроваджено дуже багато, порівняно з попередньою моделлю. Не забули виробники про такі дрібниці, як, наприклад, динамік. Він став трохи вужчим і витягнутішим, що, як слушно зазначили власники, дозволяє сіточці всередині притягувати значно менше пилу.

Звісно, ​​у будь-якому разі хочеться купити новинку без переплат. Якщо цікавить Айфон 13 недорого в Україні, треба співпрацювати тільки з тими торговими точками, які можуть запропонувати розумні ціни, не організуючи постачання через численних посередників. Інші особливості моделі:

  • Деякі звичні елементи залишилися на своїх місцях. Це було зроблено цілеспрямовано, щоб керувати моделлю було легше. Наприклад, залишилися роз'єми, отвори для динаміків та деякі інші елементи.
  • У будь-який час вдасться купити новий iPhone 13 на Мій Гаджет та оцінити те, наскільки якісною є оригінальна техніка. Виробники пропонують свої фірмові кольори, не відмовляючись від класики, що не старіє.
  • Трохи змінилося розташування камер, і це обґрунтовано з технічного погляду.

Розумне рішення для кожного

Так, ціна на новий iPhone 13 далеко не найменша, але це пояснюється відмінними техніко-експлуатаційними характеристиками, тривалим експлуатаційним ресурсом. Є чудова стабілізація, що рухає матрицю. Це означає, що навіть при неідеальній зйомці відео буде чітким, рівним. Навіть якщо намагатися тримати камеру прямо, то нікуди не дінеться посмикування і рук, і саме подібні стабілізатори чудово справляються з поставленим завданням. А потужності батареї в Айфон 13 вистачить, щоб відтворювати аудіо та відео тривалий час. Наприклад, звук відтворюється не менше 75 годин, а відео залежно від формату відтворюється від 15 до 19 годин. Показники, очевидно, вражають.
Трохи збільшили розробники та яскравість екрану, але вона збалансована і не втомлює очей. При цьому такі можливості дозволяють дивитися відео в оптимальному режимі як при природному, так і штучному освітленні, в темний час доби, при похмурому освітленні або навіть в нічний час.

Послуга "Самовивіз iPhone 13" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.

Відгуки клієнтів про iPhone 13

Наталя

Яскравий і чіткий дисплей iPhone 13 робить кожен момент перегляду фото і відео неймовірною подією

Ігор

Неймовірна швидкість роботи і довга автономність - iPhone 13 вразив мене з першого дня користування

Василь

Купував дочці, дитина в захваті

Діана

Дуже крутий девайс

Юрій

Дуже задоволений девайсом, дякую

Тарас

Всім задоволений, буду звертатись ще до вас

Петро

Купив дівчині на дн, просто в захваті)

Ліля

Задоволена покупкою, все супер

Ірина

Крутий телефон, дякую за консультацію

Ігор

Актуальна модель, всім задоволений

Віталік

Все сподобалось, буду звертатись ще

Борис

Купив доньці на день народження, дитина в захваті

Софія

Телефон класний, всім задоволена

Дарина

Дякую що допомогли з вибором, телефон супер)

Віктор

Дуже задоволений вибором, буду звертатись до вас ще не раз

Діма

Телефон бомба, дякую

Олена

Крутий телефон, всім задоволена

Оксана

Мій улюблений колір

Андрій

Задоволений вибором, класний телефон