gfds
Відкрити фільтр товарів
Відкрити фільтр товарів
  • Ціна
  • Сховище
  • Колір
  • Модифікація

Власники відомого бренду не втомлюються працювати над своїм дітищем, щоб привернути увагу. Багатьох людей цікавлять характеристики iPhone 13, його особливості, сильні сторони та не тільки. Варто розглянути докладніше модель, щоб зрозуміти, у чому її ключові переваги.

Специфіка Айфон 13, особливості моделі

Дизайнери вирішили кардинально не змінювати дизайн, залишивши його тонким та плоским, оскільки саме цей варіант виявився дуже привабливим для молодіжної аудиторії. Не можна сказати, що змін було запроваджено дуже багато, порівняно з попередньою моделлю. Не забули виробники про такі дрібниці, як, наприклад, динамік. Він став трохи вужчим і витягнутішим, що, як слушно зазначили власники, дозволяє сіточці всередині притягувати значно менше пилу.

Звісно, ​​у будь-якому разі хочеться купити новинку без переплат. Якщо цікавить Айфон 13 недорого в Україні, треба співпрацювати тільки з тими торговими точками, які можуть запропонувати розумні ціни, не організуючи постачання через численних посередників. Інші особливості моделі:

Розумне рішення для кожного

Так, ціна на новий iPhone 13 далеко не найменша, але це пояснюється відмінними техніко-експлуатаційними характеристиками, тривалим експлуатаційним ресурсом. Є чудова стабілізація, що рухає матрицю. Це означає, що навіть при неідеальній зйомці відео буде чітким, рівним. Навіть якщо намагатися тримати камеру прямо, то нікуди не дінеться посмикування і рук, і саме подібні стабілізатори чудово справляються з поставленим завданням. А потужності батареї в Айфон 13 вистачить, щоб відтворювати аудіо та відео тривалий час. Наприклад, звук відтворюється не менше 75 годин, а відео залежно від формату відтворюється від 15 до 19 годин. Показники, очевидно, вражають.
Трохи збільшили розробники та яскравість екрану, але вона збалансована і не втомлює очей. При цьому такі можливості дозволяють дивитися відео в оптимальному режимі як при природному, так і штучному освітленні, в темний час доби, при похмурому освітленні або навіть в нічний час.

Послуга "Самовивіз iPhone 13" можлива в таких містах як: Вінниця, Вишневе, Могилів - Подільський, Хмельницький, Червоноград, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Луцьк.