MLA02

Миша Apple Magic Mouse 2 Silver (MLA02)

Миша Apple Magic Mouse 2 Silver (MLA02)
Миша Apple Magic Mouse 2 Silver (MLA02)

Миша Apple Magic Mouse 2 Silver (MLA02)

MLA02

Гарантійний термін:

Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Довга робота без підзарядки

Миша Magic Mouse 2 отримала не тільки новий дизайн, але і можливість підзарядки. А це означає, що вам більше не потрібні звичайні батарейки.
Акумуляторна батарея у Magic Mouse 2 має значний запас автономності та може працювати без підзарядки більше 1,5 місяця. Повний заряд батареї відбувається протягом усього лише 2-х годин. А при необхідності, є можливість швидкого заряду протягом 2-х хвилин і при такій експрес-зарядці миша пропрацює близько 8-9 годин.

Керування за допомогою Multi-Touch

Magic Mouse 2 стала більш легкою, у неї менше рухомих частин, вбудований акумулятор і цілісна основа — ось чому вона ковзає по робочій поверхні з меншим опором. Поверхня Multi-Touch дозволяє використовувати прості жести, наприклад, жест змахування для переходу між веб-сторінками або прокручування при роботі з документами.

Характеристики

Основні характеристики

Тип аксесуару

Бездротова миша

Колір

білий

Основні характеристики аксесуару

Призначення

для ПК

Особливості

Повний заряд батареї за 2 години; Експрес-зарядка: 2 хвилини зарядки дозволяють мишці пропрацювати 8-9 годин; Подвійний клік збільшить масштаб веб-сторінки або PDF-файлу; Натискання на верхню праву сторону миші дозволить відкрити стандартне спливаюче меню; Прокрутка вгору або вниз використовується для прокручування документів, що проглядається контенту сайтів; Змахування пальцем вправо або вліво дозволить виробляти перехід між веб-сторінками та фотографіями; Подвійне торкання двома пальцями показує всі відкриті на своєму пристрої додатки; Робота забезпечується в радіусі до 9 м; Системні вимоги: Комп'ютер Mac з підтримкою Bluetooth і встановленою системою OS X 10.11 або новіше

Корпус та роз’єми

Габарити

113,5 х 57,1 х 21,6 мм

Вага

99 г

Роз’єми

lightning

Додатково

Комплектація

Magic Mouse 2; Кабель Lightning/USB

Відгуки клієнтів про Миша Apple Magic Mouse 2 Silver (MLA02)