CA-5261

McDodo USB - Lightning Auto Disconnect 1.2m Black

McDodo USB - Lightning Auto Disconnect 1.2m Black
McDodo USB - Lightning Auto Disconnect 1.2m Black

McDodo USB - Lightning Auto Disconnect 1.2m Black

CA-5261
499грн
Кешбек10грн
Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Втомилися від кабелів, які швидко виходять з ладу, працюють нестабільно і не можуть підтримувати оптимальний режим заряду акумулятора? McDodo випустила дійсно розумний кабель USB - Lightning (CA-5261) для iPhone або iPad з функцією автоматичного вимкнення живлення. Він підтримує швидку зарядку й продовжує термін служби їх акумулятора, а LED індикатор дає можливість швидко дізнатися статус зарядки.

Особливості:

Зарядка та синхронізація даних

Сумісний з усіма пристроями з роз'ємом Lightning (iPhone, iPad)

Функція автоматичного вимкнення живлення та перезарядки

Підтримка швидкої зарядки 2А

Двоколірний індикатор стану зарядки

Міцне нейлонове обплетення для захисту від зовнішніх пошкоджень

Практичний аксесуар на кожен день

Кабель USB - Lightning McDodo підходить до смартфонів та планшетів з роз'ємом Lightning. Він забезпечує швидку зарядку та стабільне передавання сигналу під час синхронізації. Причому передавання даних може йти одночасно з зарядкою, не знижуючи її ефективності. Кабель сумісний з пристроями на iOS 8, 9, 10, 11 версії.

Розумний контроль живлення

Вбудований розумний чип забезпечує значно безпечнішу зарядку ваших пристроїв. Він забезпечений функцією Auto Disconnect, яка визначає, коли зарядка завершена, і вимикає живлення, щоб заощадити енергію та продовжити термін служби акумулятора смартфона. Якщо зарядний пристрій залишається під'єднаним, кабель буде повторно підключатися кожні 2 години, щоб переконатися, що ваш телефон залишається повністю зарядженим.

Зарядка на високій швидкості

Аксесуар підтримує швидку зарядку з максимальною вихідною потужністю 2А. Економте свій час та заряджайте телефон на високій швидкості, щоб бути завжди на зв'язку.

Гнеться, але не ламається

Основою кабелю служить мідний сердечник, що поліпшує передавання сигналу та зарядку на високих швидкостях. Зовні він захищений міцним обплетенням з нейлону, яке робить його стійким до зламів та розривів, а конектори з цинкового сплаву міцні та надійні. Тому аксесуар легко витримає активне щоденне використання.

Зрозуміла LED індикація

Розташований на конекторі світлодіодний індикатор дозволяє з першого погляду зрозуміти статус зарядки.

Помаранчеве світло сигналізує про те, що йде зарядка. Зелене вмикається, коли акумулятор заповнений на 95% і зарядка йде на низькій потужності, а відсутність підсвічування говорить про те, що зарядка повністю завершена і живлення вимкнено.

Характеристики

Основні характеристики

Тип аксесуару

Кабель

Колір

black

Основні характеристики аксесуару

Призначення

для см
артфону і планшета

Тип кабелю

стандартний

Тип коннектора (вхід)

USB-Type A

Тип коннектора (вихід)

Lightning

Сумісність

iPhone, iPad, Mac, iPod, AirPods, Beats, Apple TV

Довжина

1.2м

Корпус та роз’єми

Особливості

зарядка та синхронізація даних; сумісний з усіма пристроями з роз'ємом Lightning (iPhone, iPad); функція автоматичного вимкнення живлення та перезарядки; підтримка швидкої зарядки 2А; двоколірний світлодіодний індикатор стану зарядки; міцне нейлонове обплетення для захисту від зовнішніх пошкоджень

Додатково

Сумісний з

iPhone

Відгуки клієнтів про McDodo USB - Lightning Auto Disconnect 1.2m Black