Б/У iPhone XS 64Gb Gold (Стан 9/10)

MT9G2
Відгуки:
Б/У iPhone XS 64Gb Gold (Стан 9/10)
Доступна "Оплата частинами" від Mono
Б/У iPhone XS 64Gb Gold (Стан 9/10)
Б/У iPhone XS 64Gb Gold (Стан 9/10)
Близький до ідеалу
Косметичний стан
Близький до ідеалу
До 2-х років
Гарантія
До 2-х років
>85-99%
Справність акумулятора
>85-99%
Новий зарядний пристрій
Комплектація
Новий зарядний пристрій
Never Lock
Без обмежень оператора
Never Lock
Trade-in
Доступний
Trade-in

Б/У iPhone XS 64Gb Gold (Стан 9/10)

MT9G2
Відгуки:

Колір пристрою:

Розмір пам’яті:

Стан пристрою:

Гарантійний термін:

Ціна товару

17867грн
439usd
12983грн
319 usd

Оформити замовлення

До цього девайсу підходить

Чому варто обирати Б/У iPhone XS 64Gb Gold (Стан 9/10)?

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ IPHONE XS?

SUPER RETINA OLED-ДИСПЛЕЙ

SuperRetina OLED-дисплей Super Retina-дисплей з діагоналлю 5,8 дюймів виконаний за технологією OLED, підтримує роздільну здатність 2436 × 1125 крапок і має щільність пікселів 458 ppi. Завдяки відсутності рамок, дисплей займає практично всю передню панель і створює ілюзію безмежності. Удосконалена технологія True Tone відповідає за відмінну передачу кольору при будь-якому освітленні. Занурення в перегляд фільмів зі спецефектами і геймлей в улюблених іграх стає ще більш реалістичним.

БЕЗДОГАННИЙ ВИГЛЯД

Приголомшливий безрамковий дисплей обрамлений корпусом, виконаний з металу і самого міцного скла, який коли-небудь застосовувався в смартфонах. Золоте напилення на металі корпусу, нанесене на атомному рівні, робить iPhone XS ще більш привабливим і ще більш унікальним.

ПРОЦЕСОР A12 BIONIC

Компанія Apple оснастила iPhone XS першим 6-ядерним чіпом для смартфонів, виконаним за 7-нм техпроцесом. Продуктивність A12 Bionic дозволяє обробляти до 5 млрд процесів в секунду. З ним ресурсомісткі програми, додатки та ігри завжди будуть працювати без єдиної затримки.

ЩЕ БІЛЬШ ПОТУЖНИЙ І ЕФЕКТИВНИЙ

Новий вдосконалений чіпсет відповідає не тільки за швидкодію, але і за енергоефективність. Збалансована програмна і апаратна частина дає можливість заряджати iPhone XS ще рідше і при цьому не знижувати інтенсивність його використання. Не відмовляйте собі в задоволенні пройти кілька нових рівнів, навіть якщо заряд смартфона низький.

ТІЛЬКІ НАЙКРАЩІ ФОТО

Камера iPhone XS має два модулі по 12 МП - ширококутний з діафрагмою ƒ/1.8 і телеоб'єктив з апертурою ƒ/1.8 і 2-кратним оптичним зумом. Вперше в смартфоні реалізована можливість програмної зміни апертури, яку можна змінювати в діапазоні від ƒ/1,4 до ƒ/16, а також поліпшений найпопулярніший серед користувачів соціальних мереж параметр - ефект боке.

FACE ID

На зміну TouchID прийшла більш досконала і більш захищена технологія Face ID. Нова система аутентифікації - це те, що дозволить забути про необхідність пам'ятати паролі або мати завжди сухі руки для сканера відбитків пальців. Лише один погляд на телефон - і ваш смартфон готовий до нових завдань.

Характеристики девайсу

Відгуки клієнтів (4)