MX542

Apple AirTag 4-Pack (MX542)

Apple AirTag 4-Pack (MX542)
Apple AirTag 4-Pack (MX542)
Apple AirTag 4-Pack (MX542)
Apple AirTag 4-Pack (MX542)
Apple AirTag 4-Pack (MX542)
Apple AirTag 4-Pack (MX542)
Apple AirTag 4-Pack (MX542)
Apple AirTag 4-Pack (MX542)

Apple AirTag 4-Pack (MX542)

MX542

Комплектація

Гарантійний термін:

4 499грн
-610грн
3 889грн
Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

 Apple AirTag

винахідливі штучки

AirTag - це суперлегкий спосіб знаходити свої речі. Прикріпіть один трекер AirTag до ключів, а інший - до рюкзака. І тепер їх видно на карті в додатку «Локатор». Там же можна подивитися, де знаходяться ваші пристрої Apple, а також ваші друзі і сім'я.


Сигнал веде до знахідки

Будь-яка річ може виявитися не на своєму місці і загубитися. Наприклад, гаманець. Але коли до нього прикріплений AirTag, все дуже просто. Його можна знайти по звуку завдяки вбудованому динаміку. Відкрийте програму «Локатор», перейдіть на нову вкладку «Речі» і включіть на своєму трекері звуковий сигнал. Або скажіть: «Привіт, Siri, знайди мій гаманець». Якщо він десь поруч - під диваном або в сусідній кімнаті - йдіть на звук і знайдете.

Мільйони, мільйони друзів поспішають вам на допомогу

Якщо ви залишили річ десь далеко, наприклад на пляжі або в спортзалі, функція «Мережа локатора» підключить до пошуку сотні мільйонів iPhone, iPad і Mac по всьому світу. І вони допоможуть вам знайти AirTag. При цьому ваша конфіденційність буде завжди залишатися під захистом.


Як це працює?

Ваш трекер AirTag транслює по Bluetooth захищений сигнал, який вміють приймати найближчі пристрої зі включеною функцією «Мережа локатора». Вони відправлять геопозіцію вашого AirTag в iCloud, і тоді ви можете побачити свій трекер на карті в додатку «Локатор». Дані завжди передаються анонімно і шифруються для збереження вашої конфіденційності. Ця функція дуже дбайливо витрачає енергію і економно передає дані - про заряд батареї і трафік мережі можна не турбуватися.

Режим пропажі. Знаходьте речі ще простіше

Як і інші пристрої Apple, свій AirTag можна перевести в режим пропажі. І якщо цей трекер буде виявлений одним з пристроїв, підключених до мережі, ви отримаєте автоматичне повідомлення. А ще AirTag можна налаштувати так, щоб він передав вашу контактну інформацію тому, хто його знайде. Тому, хто знайде потрібно буде доторкнутися своїм смартфоном з підтримкою NFC до вашого AirTag - це та сама технологія, яка використовується при оплаті покупок телефоном.


Ваші дані під захистом

Тільки ви можете побачити, де на карті знаходиться ваш AirTag. При цьому інформація про геопозіціі і історії переміщень ніколи не зберігається на самому AirTag. Пристрої, які передають для вас місце розташування вашого AirTag, роблять це анонімно. Передані ними дані шифруються на кожному етапі. Тому навіть в Apple не знають, де знаходиться ваш AirTag і які пристрої допомогли вам його виявити.

AirTag вміє захищати від небажаного відстеження. Чужий AirTag може виявитися в ваших речах. І якщо він почне переміщатися разом з вами, ваш iPhone терміново повідомить вам про це. А трохи пізніше, якщо ви все ще не помітили цей AirTag, на ньому буде активований звуковий сигнал для залучення вашої уваги.

Звичайно, якщо ви підете кудись з одним, у якого теж є AirTag, або опинитеся в поїзді, де багато попутників з їх особистими AirTag, вам не варто турбуватися. Всі ці автоматичні попередження спрацьовують тільки тоді, коли поруч з AirTag немає його власника.
вражаюче просто

Налаштувати AirTag можна всього одним дотиком - він миттєво підключиться до вашого iPhone або iPad. Вам залишиться вибрати для цього трекера назву і прикріпити AirTag до потрібної речі. Тепер, якщо вона загубиться, ви можете легко її знайти. А хочете отримувати повідомлення про AirTag ще й на свої Apple Watch? І це можна.


Довговічна батарея

AirTag здатний працювати більше року на одній звичайній батарейці, яку ви самі можете легко поміняти. * А ваш iPhone підкаже, коли це краще зробити.

Вода не проблема

Припустимо, ви повісили AirTag на ключі, а потім упустили їх в калюжу. Або їх поглинув маленький потоп, який ви влаштували. Не біда. AirTag захищений від води. **

Особисті знаки відмінності

При покупці AirTag на apple.com або в додатку Apple Store ви можете замовити гравіювання. Нанесіть ініціали. Емодзі. Або все разом. Безкоштовно, просто, прикольно.

У різних кольорах
У вашому стилі.

AirTag легко прикріпити практично до будь-якої речі. Для цього є спеціальні брелоки і підвіски від Apple різних кольорів і стилів. AirTag продається в упаковках по одній і по чотири штуки. Маленькі, та молодецькі.

Характеристики

Основні характеристики

Колір

White

Рік випуску

2021

Експлуатація

Функції

Рейтинг IP67 за стандартом IEC 60529 (допускається занурення в воду на глибину до 1 метра тривалістю до 30 хвилин); Bluetooth для пошуку в обмеженому радіусі; Підтримка NFC для режиму пропажі; Вбудований динамік; Датчик: Акселерометр; Додаток «Локатор» на iPhone; Системні вимоги та сумісність: Apple ID, моделі iPhone і iPod touch з iOS 14.5 або новіше, моделі iPad з iPadOS 14.5 або новіше

Автономность

Адаптер живлення

встроеный

Корпус та роз’єми

Вага

11 гр

Додатково

Комплектація

4-Pack

Мережа

Bluetooth , NFC

SALE

Товари по знижкам

гаджети

Відгуки клієнтів про Apple AirTag 4-Pack (MX542)