MC414

Apple AirPort Express (MC414)

Apple AirPort Express (MC414)
Apple AirPort Express (MC414)

Apple AirPort Express (MC414)

MC414

Гарантійний термін:

Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Airport Express являє собою бездротову точку доступу, яка є абсолютно новим пристроєм. Не тільки її зовнішній вигляд, а й приховане від очей вміст було повністю перероблено. Тепер вона отримала можливість одночасної роботи відразу в двох діапазонах частот, а саме 2,4 ГГц і 5 ГГц. З цією точкою доступу налаштувати домашню бездротову мережу з будь-якого iOS-гаджета або комп'ютера Mac або PC не складе вам ніяких труднощів! При цьому ви можете організувати і окремий гостьовий доступ по паролю. При цьому локальні ресурси вашої мережі для гостей залишаться недоступними. Слухайте музику, дивіться фільми, працюйте з файлами, що зберігаються не тільки на вашому комп'ютері, але і на будь-якому іншому пристрої в мережі. Ви також можете друкувати по мережі зображення, використовуючи принтер, перебуваючи в будь-якій кімнаті (останній можна підключити до Apple Airport Express MC414 за допомогою наявного на її тильній частині USB-порту). Все це можливо завдяки беспровдоним технологіям!

Для того, щоб почати працювати з Apple Airport Express MC414 і використовувати всі її можливості на 100%, просто включите її в розетку, підключіть до неї DSL-модем або інший пристрій, через яке ви отримуєте доступ в інтернет від провайдера, і створіть нову бездротову мережу, зробивши кілька послідовних найпростіших кроків з будь-якого зі своїх пристроїв. При цьому, якщо на вашому комп'ютері або ноутбуці встановлена ​​операційна система Mac OS X Lion, то вбудована в неї утиліта конфігурації мережі дозволить зробити все те ж саме гранично швидко і просто.

Бездротова точка доступу Apple Airport Express MC414 дозволить вам в тому числі і насолоджуватися улюбленою музикою, перебуваючи в будь-якій точці житла. Це можливо завдяки підтримці AirPlay, в функціонал якої входить можливість відтворення музики з вашої бібліотеки iTunes і передачі її бездротовому каналу безпосередньо на стереосистему.

Особливості:
Стандарти: IEEE 802.11a / b / g / n
Одночасна робота у двох діапазонах частот: 2.4 і 5 ГГц
Потужність передавача: 20,5 дБм
Швидкість передачі даних: до 300 Мбіт / сек
Шифрування за технологією WPA / WPA2NAT, DHCP, PPPoE, VPN Passthrough (IPSec, PPTP and L2TP), DNS Proxy, SNMP, IPv6
Фільтрація MAC-адрес
Розміри: 98 x 98 x 23 мм Вес: 240 г

Характеристики

Основні характеристики

Виробник

Apple

Модель.

Airport Express

Колір

White

Рік випуску

2012

Експлуатація

Функції

NAT, репітер

Зв’язок та датчики

Типи підключень

Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) Частотний діапазон 2.4 ГГц и 5 ГГц

Автономность

Адаптер живлення

встроеный

Корпус та роз’єми

Габарити

98х98х23 мм

Вага

240 гр

Роз’єми

Usb 1 шт, аудіоджек, LAN 100 Mb 2 шт, роз'єм живлення

Додатково

Мережа

DHCP-сервер, FTP-сервер, файл-сервер, принт-сервер, підтримка VPN

Комплектація

AirPort Express, кабель живлення, документація

Відгуки клієнтів про Apple AirPort Express (MC414)