Артикул товару: 230006 Blue

DualShock 4 V2 (Blue)

DualShock 4 V2 (Blue)
DualShock 4 V2 (Blue)

DualShock 4 V2 (Blue)

Артикул товару: 230006 Blue

Колір моделі

Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Багатофункціональний джойстик DualShock 4 для Sony PS4 V2

DualShock 4 для Sony PS4 V2 - бездротовий контролер, орієнтований на взаємодію з новітньою платформою Sony PlayStation 4. Це джойстик для ігрових консолей, який поєднує революційні можливості з інтуїтивно зрозумілим дизайном. Sony PS4 V2 поліпшує керованість ігор, надає можливість контролювати рівень яскравості світлової панелі та робить ігровий процес більш простим і зручним.

Ергономічний дизайн

Нова модель DualShock 4 відрізняється стильним матовим покриттям, показує рівні підсвічування світлової панелі і дозволяє керувати вашою PS4 через кабель USB, а також Bluetooth. Завдяки зручній, ергономічній конструкції, Sony PS4 V2 зручно тримати в руках. А вдосконалені джойстики та кнопки забезпечують більш точне керування пристроєм.

Сенсорна панель

Керуйте за допомогою жестів та переміщень на чутливій ​​сенсорній панелі. Після рестайлінгу ви можете побачити вашу світлову панель зверху під час гри.

Світлова панель

Для створення ефекту більш інтуїтивного геймплею, інтегрована світлова панель пристрою надає візуальну інформацію про ігровий процес. Наприклад, якого персонажа контролює геймер, або скільки залишилось здоров'я і т.д. Панель також допомагає PlayStation®Camera відстежувати ваше положення, дозволяючи вам взаємодіяти у віртуальному середовищі.

Кнопка Share (поділитися)

Кнопка Share використовується для того, щоб відправляти відео та фото з ваших ігор в соціальні мережі. Створюйте пряму трансляцію ігрового процесу в Twitch, YouTube і Dailymotion або редагуйте записані вами ігрові ролики та обмінюйтесь ними у Facebook та Twitter!
Ви також можете запросити друзів онлайн, щоб пограти в ігри разом з вами, навіть якщо при цьому вони не мають ваших ігор на Share Play.

Вбудований динамік та стереогарнітура

PS4 V2 дозволяє насолоджуватись додатковими звуковими ефектами, які можна почути з динаміку, який вбудовано в сам джойстик. Ви також зможете спілкуватись з друзями за допомогою онлайн-стереогарнітури.

Покращена вібрація

Покращені графіка та звук, а також більш чітка вібрація, що виникає при зворотньому зв'язку, створюють ефект ще більшого залучення в дію. Вібрацію забезпечує потужний вібромотор.

Ігровий процес на відстані

Переналаштуйте ваш PS4 V2 на Windows®PC або Mac, і не переривайте гру, навіть якщо ви перебуваєте далеко від телевізору. Бездротовий адаптер покращує дистанційне відтворення на комп'ютері, що дозволяє грати без дротів.

Персоналізація

У вас є можливість самостійно налаштувати ваш джойстик - відрегулювати гучність, відключити вібрацію та відкорегувати яскравість світлової панелі. Ви також можете обрати дротове або бездротове з'єднання PS4 V2.

Характеристики

Основні характеристики

Колір

Blue

Тип гаджету

Ігровий геймпад

Основні характеристики аксесуару

Призначення

для консолі, телефона, планшета

Тип коннектора (вхід)

Micro-USB

Сумісність

Playstation, iPhone, iPad

Особливості

підключення: Bluetooth 2.1 + EDR або через кабель USB; 2-точкова сенсорна панель ємнісного типу з механізмом натиснення; Контроль рівня яскравості світловий панелі; Датчик руху; Шестіосевая система визначення руху (трехосевой гіроскоп, трехосевой акселерометр); вібрація; Вбудований моно динамік

Експлуатація

Інтерфейс підключення

Bluetooth, USB

Автономность

Ємність та тип батареї

1000 мАг, Li-Ion

Корпус та роз’єми

Габарити

157 x 100 x 65 мм

Вага

210 гр

Відгуки клієнтів про DualShock 4 V2 (Blue)