MJ2C3

Apple HomePod Mini Blue (MJ2C3)

Apple HomePod Mini Blue (MJ2C3)

MJ2C3

Колір пристрою:

Гарантійний термін:

6 999грн
-2 110грн
4 889грн
Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Звук. Нічого особливого.

Наповнений інноваціями, HomePod Mini забезпечує несподівано потужний звук для динаміка такого розміру. При висоті всього 3,3 дюйма він майже не займає місця, але заповнює всю кімнату багатим звуком на 360 градусів, який звучить приголомшливо з усіх боків.

Міні звучить масштабно.

Чіткий звук. Повнодіапазонний динамік, розроблений Apple, використовує неймовірно потужний неодимовий магніт для відтворення глибоких басів і чітких високих частот.
360-градусний звук. Унікальний акустичний хвилевід направляє звук з нижньої частини динаміка, створюючи 360-градусне звукове поле для стабільного звуку незалежно від того, де ви знаходитесь в кімнаті.
Збалансований на будь-якій гучності. Потужний чіп Apple S5 забезпечує обчислювальний звук, що обробляє складні алгоритми в реальному часі, забезпечуючи збалансований, точно налаштований звук при будь-якій гучності.
Розширений бас. Пасивні радіатори з примусовим шумопоглинання, розроблені Apple, забезпечують HomePod Mini неймовірне розширення низьких частот.
Шумозаглушення. Чотири мікрофони працюють разом, щоб допомогти придушити шум і почути «Привіт, Siri» - навіть якщо у вашому оточенні шумно, вам не потрібно зменшувати гучність або наближатися, щоб вас почули.
HomePod Mini розроблений, щоб поміститися в будь-якому місці будинку. Його елегантна форма обгорнута ідеально безшовної сітчастої тканиною, яка практично прозора для проходить через неї звуку. Сенсорна поверхня з підсвічуванням зверху забезпечує швидке управління.
HomePod Mini без проблем працює з вашими пристроями Apple. Приймайте вхідні дзвінки з iPhone, слухайте музику на Mac або покращуйте якість телевізора, виводячи звук з Apple TV на новий рівень - всі вони підключаються до HomePod Mini.

Характеристики

Основні характеристики

Виробник

Apple

Тип аксесуару

Акустика

Вид акустики

см
арт колонка, настільна

Модель

HomePod Mini

Колір

Blue

Рік випуску

2021

Експлуатація

Інтерфейс підключення

Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi

Кнопки керування

сенсорна панель на колонці

Корпус та роз’єми

Матеріал корпусу

пластик, тканина

Габарити

84,3 х 97,9 мм

Вага

0,345 г

Роз’єми

роз'єм живлення

Особливості

аудіо: низькочастотний динамік з налаштованим підсилювачем. Сім високочастотних динаміків, кожен зі своїм власним підсилювачем. Шість мікрофонів для дистанційного спілкування з Siri. Внутрішній низькочастотний калібрувальний мікрофон для автоматичної корекції низьких частот. Променеве формування напрямку звуку. Динамічна обробка студійного рівня. Розроблений Apple процесор, взаємодія з хмарним персональним помічником Siri, мова управління Siri: англійська. Wi‑Fi з технологією MIMO

Додатково

Комплектація

колонка, кабель живлення, документація

Відгуки клієнтів про Apple HomePod Mini Blue (MJ2C3)