Лише музика. Нічого зайвого

Дізнайтеся, як забутися та повністю розчинитися у музиці завдяки навушникам Sony WH-1000XM3, які заглушують більше зовнішніх шумів, ніж будь-коли. Відчуйте, якими розумними можуть бути навушники з передовою технологією шумозаглушення, такою як адаптивне керування звуком, і якими зручними можуть бути інтелектуальні функції, зокрема функція швидкої уваги, сумісність з голосовим асистентом та сенсорне керування.

Особливості:

HD-процесор QN1, що заглушує шуми
Свобода від дротів з Bluetooth® та NFC
Функція адаптивного керування звуком
Висока якість аудіо з технологіями DSEE HX™ та LDAC
Керування всіма функціями за допомогою дотику

Максимальне шумозаглушення

Відпочиньте від звуків міста завдяки передовій системі шумозаглушення. Система реалізована завдяки щільно припасованим амбушурам та HD-процесору QN1, що заглушує шуми. Навушники WH-1000XM3 дуже ефективно заглушують, наприклад, звуки голосу та міський гул. Унікальна функція оптимізації атмосферного тиску забезпечує якісне звучання на великих висотах.

Звук, у силу якого варто повірити

У вбудованого підсилювача, інтегрованого в HD-процесор QN1, краще у своїй категорії співвідношення сигнал/шум, низький рівень спотворення для портативних пристроїв та виняткова якість звуку. Завдяки потужним 40-міліметровим динамікам з ЖКП-дифузорами навушники Sony WH-1000XM3 забезпечують приголомшливі баси й можуть відтворювати повний діапазон частот до 40 кГц.

Автоматичне налаштування звуку

Функція адаптивного керування звуком автоматично визначає, що ви робите — їдете у транспорті, йдете або очікуєте, — і регулює гучність навколишнього звуку так, як вам потрібно. А з функцією швидкої уваги можна спілкуватися, не знімаючи навушників: для цього просто торкніться рукою їх корпусу, щоб зменшити гучність, і розмовляйте.

Свобода від дротів

Технологія LDAC дозволяє передавати приблизно у три рази більше даних (з максимальною швидкістю передавання 990 Кбіт/с) у порівнянні з традиційними бездротовими рішеннями Bluetooth®. Завдяки їй ви можете насолоджуватися аудіо високої роздільної здатності з бездоганною якістю, максимально наближеною до якості аудіо при дротовому з'єднанні.

Зручне керування

Керування всіма функціями відбувається за допомогою дотику. Відповідати на телефонні дзвінки можна двічі торкнувшись, а перемикати композиції, регулювати гучність та здійснювати дзвінки — одним дотиком, а також просто провівши по панелі. Допомогу голосового помічника, встановленого на телефоні, можна отримати всього одним довгим натисканням.

Додаток Sony I Headphones Connect

Користуйтеся функціями еквалайзера, Smart Listening, керуйте параметрами навколишнього звуку та гучністю за допомогою додатку Sony I Headphones Connect.

Швидка зарядка на весь день

Акумулятор забезпечує цілих 30 год роботи, яких вистачить навіть на найдовшу поїздку. Насолоджуйтеся улюбленою музикою завжди та всюди.

Комфорт на цілий день

Дуже м'які амбушури з пінополіуретану рівномірно розподіляють тиск та щільно прилягають до вух. Ще більше комфорту забезпечує ергономічна конструкція зі збільшеним простором між динаміком та вухом. А завдяки невеликій вазі єдине, що ви помітите за цілий день використання, — це музика.

Характеристики

Основні характеристики

Виробник

Sony

Тип аксесуару

Навушники

Вид навушників

накладні

Модель

Sony WH-1000XM3

Тип навушників

Wireless

Колір

black

Акустичне оформлення

закритого типу

Рік випуску

жовтень 2018

Якість звуку

Частотний діапазон

4-40000 Гц

Звук

стерео

Випромінювач

динамічний

Експлуатація

Тип підключення

бездротові

Інтерфейс підключення

Bluetooth 5.0 LE

Кнопки керування

кнопки регуляції на навушниках

Функції

автоматичне включення і підключення, голосове керування, управління з см
артфона, підтримка Multidevice

Датчики

здвоєні спрямовані мікрофони

Автономность

Ємність та тип батареї

530мАг, Li-Ion

Автономна робота

час роботи при включеній системі шумозаглушення / режиму «відкриті навушники»: до 30 годин прослуховування, 38 годин без, швидка зарядка: 10 хвилин підзарядки забезпечують до 3 годин роботи

Корпус та роз’єми

Матеріал корпусу

пластик

Вага

255 гр

Роз’єми

usb type-c

Особливості

актине шумоподавлення

Додатково

Комплектація

навушники, lightning, документація

Відгуки клієнтів про Sony WH-1000XM3