MQHV2

Apple HomePod White (MQHV2)

Apple HomePod White (MQHV2)
Apple HomePod White (MQHV2)

Apple HomePod White (MQHV2)

MQHV2

Колір моделі

Гарантійний термін:

Повернення
ДОСТАВКА
ОПЛАТА

Основні переваги

Адаптує звук до будь-якого приміщення
Розроблений Apple процесор A8
Технології спрямованого сигналу
Автоматичне реагування на голосові команди та автоматична синхронізація
Взаємодія з хмарним персональним помічником Siri

Навіщо та кому потрібна акустика?

Для справжніх шанувальників музики, які не сприймають ніяких компромісів щодо якості звучання, а також для справжніх естетів, переконаних у тому, що прекрасним має бути не тільки зміст, а й форма, немає іншого вибору, окрім якісної брендової акустичної системи.
Акустика преміум-класу відрізняється яскравим та неординарним дизайном. Зовнішній вигляд такої колонки дійсно здатний здивувати навіть найзавзятіших та вимогливих цінителів. Звучання, яке демонструє акустика, вище за більшость аналогів.

Докладний опис

HomePod — це потужна акустична колонка з чудовим звучанням, яка може адаптуватися до будь-якого приміщення.

Акустика HomePod повністю змінює уявлення про те, як повинна відтворюватися музика у домашніх умовах. А саме — HomePod комбінує аудіо технології від Apple та новітнє програмне забезпечення.

Таким чином досягається ефект проникнення звуку у кожен закуток вашої кімнати. І неважливо, де при цьому стоїть сама колонка. Високі технічні стандарти, зручність та оригінальний дизайн виводять прослуховування музики з HomePod на якісно новий рівень.

Якість, насиченість та чистота звуку багато в чому визначається завдяки технічним характеристикам акустики. Потужний, розроблений Apple процесор A8 є мозком аудіоінновацій у HomePod.

Вбудований високоамплітудний вуфер зі спеціалізованим підсилювачем відтворюють широкий діапазон глибоких басів.

Сім динаміків для верхніх частот створюють ефект звуку, який у буквальному сенсі доноситься з кожного кутка кімнати на 360º.

Акустика використовує технології спрямованого сигналу для повноцінного використання мікрофона під час відтворення музики, поліпшену систему ехозаглушення та буферизації.

HomePod також використовує вдосконалений алгоритм, який безперервно аналізує музику та динамічно налаштовує низькі частоти. В результаті виходить плинний звук без жодних спотворень.

Серед особливостей HomePod — автоматичне реагування на команди. Акустика чує команди, які відбиваються на іншому кінці кімнати. Просто скажіть вашій колонці, що б ви хотіли — і все буде зроблено.

Під час встановлення другої колонки HomePod у тій же кімнаті, обидві акустики також автоматично ідентифікують та врівноважать звук один одного. Якщо ж ви хочете розташувати колонки у різних кімнатах, вони синхронізують звук за допомогою AirPlay 2.

Разом з Apple Music пристрій надає вам доступ до одного з найбільших музичних каталогів у світі. Apple Music надає вибір з більш ніж двох мільйонів виконавців.

Управління акустикою відбувається шляхом голосової взаємодії з хмарним персональним помічником Siri. Помічник допомагає здійснювати пошук та фільтрацію у залежності від ваших уподобань.

Розумна акустика реагує на ваші дотики. Натисніть на верхню частину HomePod, щоб почати відтворення, зробити паузу або відрегулювати гучність. Також верхня частина акустики покаже, чи слухає вас Siri за допомогою світлодіодного LED-сигналу.

Ще одна особливість HomePod — за допомогою акустики ви також можете керувати аксесуарами розумного будинку. Дизайн HomePod являє собою поєднання практичності та естетики. Акустика обгорнута безшовною сітчастою тканиною, яка має стильний вигляд і до того ж, якнайкраще підходить для відтворення кращого акустичного звуку.

А завдяки її розміру та неординарному, але у той же час універсальному дизайну та нейтральному забарвленню, акустика підійде для будь-якої кімнати у вашій оселі чи офісі.

Характеристики

Основні характеристики

Виробник

Apple

Тип аксесуару

Акустика

Вид акустики

см
арт колонка, настільна

Колір

White

Рік випуску

лютий 2018

Продуктивність та пам’ять

Процесор

Apple A8

Оперативна пам’ять

1 Гб

Якість звуку

Частотний діапазон

50-20000 Гц

Звук

7.1

Випромінювач

динамічний

Сумарна потужність

50 Вт

Експлуатація

Інтерфейс підключення

Bluetooth, AirPlay, Wi-Fi

Кнопки керування

сенсорна панель на колонці

Корпус та роз’єми

Матеріал корпусу

пластик, тканина

Габарити

172 х 142 мм

Вага

2,5 кг

Роз’єми

роз'єм живлення

Особливості

аудіо: низькочастотний динамік з налаштованим підсилювачем. Сім високочастотних динаміків, кожен зі своїм власним підсилювачем. Шість мікрофонів для дистанційного спілкування з Siri. Внутрішній низькочастотний калібрувальний мікрофон для автоматичної корекції низьких частот. Променеве формування напрямку звуку. Динамічна обробка студійного рівня. Розроблений Apple процесор, взаємодія з хмарним персональним помічником Siri, мова управління Siri: англійська. Wi‑Fi з технологією MIMO

Додатково

Комплектація

колонка, кабель живлення, документація

Відгуки клієнтів про Apple HomePod White (MQHV2)